19. June 2018
Makijaż permanentny wychodzi poza ramy estetyczne , pomaga nie tylko kobietom, ale również mężczyznom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia wypadania włosów: 📌 łysienie amdrogenowe 📌 łysienie plackowate 📌 nieudany przeszczep 📌 bliznowacenie 📌 łysienie plackowate Najnowsze techniki pigmantacji pomagają ukryć łysienie poprzez stworzenie doskonałej imitacji ogolonej głowy oraz optycznego zagęszczenia ubytków.
08. March 2018
Makijaż permanentny i tatuaż polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę dlatego często jest porównywany. Makijaż permanentny to implantacja barwnika w głąb skóry ,czyli za pomocą precyzyjnych narzędzi umieszczenie pigmentu pod skórę. Inaczej mówiąc bardzo płytka forma nie trwałego tatuażu , mająca na celu poprawienie estetyki twarzy. Początki makijażu permanentnego wywodzą się z tatuażu, ludzie od powstania cywilizacji modyfikowali i ozdabiali swoje ciało.
13. December 2017
Słowo tatuaż oznacza ozdobienie ciała poprzez mechaniczne uszkodzenie powierzchni skóry za pomocą ostrego narzędzia i przy użyciu barwnika na stałe. W Europie tatuaż pojawił się w XVIII w przywędrował do nas z egzotycznych i dalekich podróży ,gdzie poznawano nowe kultury i lądy .Pierwsze narzędzia i przedmioty do tatuażu pochodzą z Egiptu, z okresu 4000 p.p.Ch. Ślady pigmentacji znalezione zostały u Majów ,Inków , Azteków i Greków. Początki modyfikacji ciała nie są dokładnie znane.