15. July 2018
Zabieg rekonstrukcji otoczki brodawki sutkowej, to niezwykle ważny element, trapi powrotu do zdrowia pacjentek po chorobie nowotworowej. Jest ostatnim etapem w procesie leczenia. Ma na celu poniesienie własnej samooceny, oraz pozwala odzyskać doby stan psychiczny, co ma ogromny wpływ na stan zdrowia pacjentki. Zabieg rekonstrukcji otoczki brodawki wykonuje się kobietom po mastektomii oraz rekonstrukcji piersi oraz przebytych chorobach i operacjach . Makijażem permanentny nada kolor, kształt.
05. July 2018
Przeświadczenie, że makijaż permanentny ma trzymać się od 3 do 5 lat wynika z zastosowania starych metod pigmentacji ,gdzie tak naprawdę makijaże były tatuażami. Do tego typu zabiegów używano ciemnych barwników przeznaczonych dla ciemnych karnacji , które długo się utrzymują w skórze jednak odbarwiają się na nienaturalne odcienie grafitów , niebieskoczarni, a nawet zieleni czy seledynów. Dzisiejsze metody pigmentacji dają naturalne efekty, jednak trzeba je odnawiać raz do roku.
19. June 2018
Makijaż permanentny wychodzi poza ramy estetyczne , pomaga nie tylko kobietom, ale również mężczyznom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia wypadania włosów: 📌 łysienie amdrogenowe 📌 łysienie plackowate 📌 nieudany przeszczep 📌 bliznowacenie 📌 łysienie plackowate Najnowsze techniki pigmantacji pomagają ukryć łysienie poprzez stworzenie doskonałej imitacji ogolonej głowy oraz optycznego zagęszczenia ubytków.
08. March 2018
Makijaż permanentny i tatuaż polega na wprowadzeniu barwnika pod skórę dlatego często jest porównywany. Makijaż permanentny to implantacja barwnika w głąb skóry ,czyli za pomocą precyzyjnych narzędzi umieszczenie pigmentu pod skórę. Inaczej mówiąc bardzo płytka forma nie trwałego tatuażu , mająca na celu poprawienie estetyki twarzy. Początki makijażu permanentnego wywodzą się z tatuażu, ludzie od powstania cywilizacji modyfikowali i ozdabiali swoje ciało.
13. December 2017
Słowo tatuaż oznacza ozdobienie ciała poprzez mechaniczne uszkodzenie powierzchni skóry za pomocą ostrego narzędzia i przy użyciu barwnika na stałe. W Europie tatuaż pojawił się w XVIII w przywędrował do nas z egzotycznych i dalekich podróży ,gdzie poznawano nowe kultury i lądy .Pierwsze narzędzia i przedmioty do tatuażu pochodzą z Egiptu, z okresu 4000 p.p.Ch. Ślady pigmentacji znalezione zostały u Majów ,Inków , Azteków i Greków. Początki modyfikacji ciała nie są dokładnie znane.