Usuwanie makijażu permanentnego

Wykonujemy szybkie, bezbolesne, dające niemal natychmiastowy efekt zabiegi usuwania makijażu permanentnego.

Usuwanie makijażu permanentnego Białystok

Usuwanie makijażu laserem

Usuwanie makijażu permanentnego bądź tatuażu jest bardzo skutecznym zabiegiem. Aby skutecznie usunąć barwnik ze skóry, niezbędne może być zastosowanie kilku sesji. Ich ilość zależna jest od głębokości umiejscowienia pigmentu pod skórą. Efekt rozjaśnienia następuje stopniowo.

W ten sposób możemy zlikwidować również przebarwienia, plamy posłoneczne, plamy tzw. starcze, przebarwienia na twarzy.

Zobacz spektakularne efekty zabiegu

Usuwanie makijażu permanentnego Białystok Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok
Usuwanie makijażu permanentnego Białystok

Czas zabiegu

30 min

Obszar

Różne części ciała

Znieczulenie

Nie/tak

Odstępy

4-6 tygodni

Koszt zabiegu

200-300 zł

Liczba zabiegów

3-10

Usuwanie makijażu permanentnego laserem Q-Switch

 • Zabiegu laserem Q-Switch polega na przewodzeniu ultrakrótkich impulsach światła laserowego w głąb skóry. Przez to działamy wyłącznie na barwnik, bez uszkodzenia skóry i tkanek. Dzięki temu nie nie ma blizn pozabiegowych, a czas rekonwalescencji jest krótki.

  W trakcie zabiegu odczuwalne jest lekkie pieczenie.

 • Pierwsze efekty są po 1 zabiegu, jednak do uzyskiwania zadowalających rezultatów należy powtarzać zabieg i obowiązkowo stosować filtr słoneczny.

 • Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Tatuaż może zostać całkowicie usunięty podczas zabiegów laserowych , ale wymaga to wielu sesji. Po każdym zabiegu obserwuje się ok. 50% rozjaśnienie tatuażu, chyba, że znajduje się w bliźnie. Podczas usuwania tatuażu używane są różnie głowice i parametry urządzenia.

 • O ilości zabiegów usunięcia tatuażu/ makijażu permanentnego decyduje:

  – Rodzaj barwnika;
  – Głębokość wykonania;
  – Sposób wykonania;
  – Miejsce wykonywania.

 • – Ochrona przeciwsłoneczna (SPF 50);
  – Po zabiegu usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie i strupki, zmiana koloru pigmentu, obrzęk. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany;
  – Miejsce zabiegowe traktujemy ze szczególną ostrożnością i wysoką higieną.

 • - Ciąża i karmienie piersią;
  - Świeżo opalona skóra (do 2 tygodni od ostatniego opalania)
  Aktywna choroba zapalna skóry (np. trądzik, opryszczka)
  - Aktywna choroba nowotworowa
  - Leki i zioła światło-uczulające
  - Świeża opalenizna lub korzystanie z solarium w ciągu ostatnich 30 dni
  - Łuszczyca, bielactwo (hipopigmentacja)
  - Choroby tkanki łącznej
  - Padaczka
  - Niewyrównana cukrzyca
  - Skłonność do keloidów
  - Izotretynoina w ciągu ostatnich 6 miesięcy, Tretinoina w ciągu ostatnich 2 tygodni
  - Leki światło-uczulające (dziurawiec)

  Działania niepożądane są na ogół niewielkie i mogą obejmować zaczerwienienie, obrzęk, pęcherzyki i rzadkie przypadki nierówności skóry.

Bye Bye Pigment...

Bye-Bye Pigment – remover do usuwania makijażu permanentnego morki Long-Time-Liner.

Bye-Bye Pigment bazuje na roztworach alkalicznych. W zależności od poziomu pH skóry, alkaliczny roztwór preparatu do usuwania pigmentu może wnikać w skórę głębiej niż kwasy czy sole. Dlatego zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment jest bardzo skuteczny i minimalizuje jego negatywny wpływ na skórę.

Zobacz spektakularne efekty zabiegu

Czas zabiegu

30 min

Obszar

Różne części ciała

Znieczulenie

Nie

Odstępy

4-6 tygodni

Koszt zabiegu

300 zł

Liczba zabiegów

Około 10

Usuwanie makijażu permanentnego metodą Bye-Bye Pigment

 • Roztwór preparatu wprowadzany jest do pokrytego pigmentem fragmentu skóry przy użyciu aparatu Conture Liner DUO LONG-TIME-LINER®. Dochodzi wtedy do chemicznej ekstrakcji kolorowych pigmentów. Remover wnika w skórę i wiąże się z cząsteczkami obecnego w niej kolorowego pigmentu, dookoła którego powstaje swego rodzaju skorupka. W ten sposób rozerwaniu ulega połączenie pomiędzy pigmentami a komórkami skóry. Bye-Bye Pigment zaprojektowano z myślą o tym, by nie był on kompatybilny z komórkami skóry. Dlatego jak tylko dojdzie do absorpcji kolorowych pigmentów przez Remover LONG-TIME-LINER®, dochodzi do odłączenia preparatu od skóry. W ten sposób niepożądany kolorowe pigmenty są wyciągane ze skóry. Wskutek transportowania pigmentu związanego z preparatem, na powierzchni skóry tworzy się strupek, który zawiera niepożądane kolorowe pigmenty.

  Preparat do usuwania makijażu permanentnego Bye-Bye Pigment wykazuje podobne właściwości chemiczne co kolorowe pigmenty. Oznacza to, że łatwo wiąże się z cząsteczkami pigmentów. Dzięki temu może rozpoznać i usunąć wszystkie kolorowe pigmenty, w tym pigmenty typu Camouflage, z którymi np. nie potrafi uporać się terapia laserem. Preparat do usuwania makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER® eliminuje kolorowe pigmenty, jednocześnie chroniąc skórę. W zależności od pigmentacji (jej wielkości i głębokości), koniecznych jest kilka zabiegów usuwania pigmentu.

 • Aby pracować z removerem Bye Bye Pigment należy przejść specjalistyczne szkolenie. Na terenie Polski ośrodkiem odpowiedzialnym i uprawnionym do dystrybucji produktu oraz prowadzenia szkoleń jest Centrum Makijażu Permanentngo Magdy Bogulak w Warszawie.

  Bye-Bye Pigment w chwili obecnej przeszedł wszelkie testy i jest w trakcie produkcji. Już niebawem pojawi się w sprzedaży i wtedy rozpoczną się również szkolenia!

 • Usuwanie makijażu permanentnego Białystok - dobrej jakości usługa w dobrej cenie


  Usuwanie makijażu permanentnego Białystok to zabieg, na który panie decydują się z różnych powodów. Bardzo często związane jest to ze źle wykonanym makijażem permanentnym, ale również dyktowane bywa chęcią zmiany czy wtedy gdy po prostu makijaż nie spełnia oczekiwań. Powodów może być wiele. Ważne jednak, aby korzystać ze sprawdzonych usług, które faktycznie pozwolą na szybkie i bezpieczne usunięcie takiego makijażu. Szybkie i bezbolesne zabiegi dają wręcz ekspresowe rezultaty.

  Usuwanie makijażu permanentnego laserem


  Gdy bierze się pod uwagę zabieg, jakim jest usuwanie makijażu permanentnego, jak najbardziej warto zdawać sobie sprawę z tego, z jakich metod można i warto korzystać. Jedną z nich będzie, chociażby usuwanie takowego makijażu przy pomocy lasera. Laser pozwala na niemalże bezbolesne, a do tego w pełni precyzyjne usuwanie barwnika. Działa punktowo, co pozwala mieć absolutną pewność, że każdy skrawek skory z barwnikiem, zostanie poddany jego działaniu. Dodatkowo laser wnika o wiele głębiej niż inne metody, co pozwala na całkowite usunięcie barwnika. Niemniej jednak należy liczyć się z tym, że w niektórych przypadkach konieczne może okazać się odbycie większej ilości serii i nie skończy się to tylko na jednej wizycie. Wszystko jednak ustalane jest indywidualnie.

  Usuwanie makijażu laserem - na co się przygotować?


  Jeśli ma to być pierwsze usuwanie makijażu laserem, jak najbardziej warto zdawać sobie sprawę z tego, jak przebiegać będzie zabieg i, jak się do niego przygotować. Na prośbę pacjentki podane może zostać znieczulenie miejscowe, które całkowicie zniweluje ewentualne odczucia bólowe. Sam zabieg trwa jedynie około pół godziny. Zależne jest to od także od części twarzy, na której wykonany został makijaż permanentny. Zazwyczaj całość udaje się zamknąć w przeciągu od 3 do 10 wizyt, z czego między każdą musi być odstęp 4-6 tygodni.

  Usuwanie makijażu permanentnego laserem jest bezpieczne


  Usuwanie makijażu permanentnego laserem jest, jak najbardziej rekomendowane ze względu na to, że jest w pełni bezpieczne, a przy okazji jest to najszybsza metoda, aby zauważyć rezultaty. Widoczne będą one już nawet po jednym zabiegu. Makijaż permanentny stanie się o wiele jaśniejszy. Warto zdecydować się na tę opcję, jeśli ma się jeszcze jakieś wątpliwości. Warto umówić się także na konsultację, która umożliwi podjęcie ostatecznej decyzji i dobranie dla siebie możliwie najlepszej możliwości.