Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe łączy w sobie najważniejsze etapy pielęgnacji skóry – dogłębne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację i elementy
anty-aging.

Rectangle 893 3 1 1

Zastosowane urządzenie do oczyszczalnia wodorowego pozwala na indywidualne dopasowanie kuracji i substancji aktywnych, zneutralizowanie wolnych rodników, złuszczenie obumarłych warstw naskórka. Profesjonalny zabieg wodorowy, oczyszcza skórę kompleksowo oraz dba o jej stan. Łączy efekty hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i bipolarni falą radiową.
Oczyszczanie wodorowe dzieli się na kilka etapów i dzięki nim uzyskujmy idealny oczyszczony, odświeżony, zdrowy i zregenerowany wygląd skóry.

Oczyszczanie wodorowe dzieli się na etapy:

1

Neutralizacja wolnych rodników

Wolne rodniki wiążą się z jonami wodoru, tworząc potrzebne skórze wodę i czysty tlen.

2

Złuszczenie obumarłych warstw naskórka

Na tym etapie usuwa się obumarłe komórki naskórka oraz powierzchniowe zanieczyszczenia skóry.

3

Dotlenienie oraz oksybrazja

Tlen wspomaga cyrkulację i absorpcję substancji aktywnych, stymuluje wytwarzanie elastyny i kolagenu.

4

Wprowadzenie ampułki serum

Wprowadzenie serum w głębsze warstwy skóry. Rezultatem jest lepszy metabolizm i regeneracja komórek.

5

Lifting wykorzystujący falę radiową

Stymuluje tkanki i włókna kolagenowe, a w rezultacie poprawia elastyczność i wygładza skórę.

6

Wyciszenie i uspokojenie skóry

Uzyskujemy idealny oczyszczony, odświeżony, zdrowy i zregenerowany wygląd skóry.

Czas zabiegu

45 min

ion body 1

Obszar

Twarz

fontisto injection syringe 1

Zneczulenie

Nie

clarity calendar solid 1

Odstępy

2-4 tygodni

wallet 1

Koszt zabiegu

170-350 zł

Liczba zabiegów

3-6

Istotne informacje dotyczące zabiegu

 • Zalecany kobietom, jak i mężczyznom. Można go stosować nawet przy cerze trądzikowej, wrażliwej lub naczyniowej. Wodorowe oczyszczanie twarzy można przeprowadzać na każdym typie cery, niezależnie od pory roku. Jest to nie tylko dogłębna i skuteczna eksfoliacja, może także stanowić kompleksowy rytuał, wstęp do efektywnych zabiegów anty-aging.

 • Wskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego skóry:

  · Oznaki przedwczesnego starzenia się;
  · Cery szarej i zmęczonej, o nierównym kolorycie;
  · Nadmiernego wydzielania sebum;
  · Trądziku, zaskórników i rozszerzonych porów;
  · Skóry bardzo wrażliwej, nadreaktywnej, ze skłonnościami do stanów zapalnych;
  · Wyeliminowanie szkodliwych wolnych rodników;
  · Wyrównanie kolorytu skóry;
  · Poprawę elastyczności;
  · Poprawę gęstości i jędrności skóry;
  · Dotlenienie skóry właściwiej;
  · Oczyszczenie porów;
  · Złuszczenie obumarłych warstw naskórka;
  · Złagodzenie stanów zapalnych;
  · Regulację wydzielania sebum;
  · Redukcję przebarwień;
  · Stymulację powstawania włókien kolagenowych;
  · Zwiększenie metabolizmu skóry.

 • · Aktywne choroby skóry;
  · Patologiczne stany chorób przewlekłych (np. cukrzycy, -nowotworów, epilepsji);
  · Rozrusznik serca;
  · Metalowe implanty;
  · Nadwrażliwość na prąd elektryczny.

 • Oczyszczanie wodorowe Białystok - dlaczego warto?  Niewątpliwie oczyszczanie wodorowe Białystok to bardzo polecany zabieg, który dogłębnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją świeżą, gładką i nawilżoną. Warto się nad nim zastanowić nie tylko, wtedy gdy ma się widoczne problemy z cerą, ale również w sytuacjach, w których po prostu chce się odświeżyć swoją cerę i nadać jej lepszego wyglądu. W końcu skóra, która zostanie dogłębnie oczyszczona, później o wiele lepiej chłonąć będzie składniki odżywcze, które zawarte są na przykład w kremach i serum. Dodatkowo oczyszczanie wodorowe jest bezpieczne i nie powoduje podrażnień. To o wiele bardziej polecana alternatywa dla klasycznego oczyszczania manualnego, które może doprowadzać nawet do stanów zapalnych skóry, gdy nie jest prawidłowo przeprowadzone.

  Oczyszczalne wodorowe twarzy Białystok - kilka zalet w jednym  Oczyszczalnie wodorowe twarzy Białystok to nie tylko i wyłącznie dogłębne oczyszczenie twarzy. Taki zabieg niesie za sobą o wiele więcej pozytywów, o których warto mówić. Przede wszystkim zapewnia on skórze nawilżenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację i elementy anty-aging, czyli opóźnia starzenie się skóry, a co więcej może nawet radzić sobie z niewielkimi zmarszczkami. Brzmi cudownie, prawda? Poprzez jeden zabieg, uzyskać można wiele pozytywnych rezultatów. Warto zdecydować się na to w każdym wieku.

  Oczyszczalnie wodorowe - indywidualne dopasowanie  Korzystanie z nowoczesnych rozwiązań i specjalnych urządzeń, można sprawić, że oczyszczanie wodorowe będzie indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnej klientki. Rodzaj i sposób oczyszczania można przecież, a nawet trzeba, dopasować do indywidualnych potrzeb skóry. W końcu każdy jej rodzaj jest inny! Wodorowe oczyszczanie umożliwia złuszczenie martwego naskórka i głębokie nawilżenie oraz odżywienie. Prawidłowo przeprowadzony zabieg oczyszczania wodorowego, dba o stan skóry i porządnie ją oczyszcza, ale na tym nie koniec. Taki zabieg, aby był skuteczny i wiązał się z zadowoleniem klientów, powinien łączyć w sobie kilka istotnych elementów. Przede wszystkim efekty hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i działania fali radiowej. Takie połączenie sprawia, że otrzymane rezultaty przechodzą najśmielsze przypuszczenia i oczekiwania! Cały zabieg jest dość czasochłonny, ponieważ podzielony jest na kilka etapów, ale to właśnie dzięki temu, później cieszyć się można odżywioną i pełną blasku skórą. Takie oczyszczanie wodorowe warto wykonywać względnie w regularnych odstępach czasu.