Makijaż permanentny oczu

Makijaż permanentny oczu to idealny sposób na podkreślenie spojrzenia. Jeżeli nie wyobrażasz sobie makijażu bez idealnej kreski na oku- ten zabieg jest właśnie dla Ciebie!

Makijaż permanentny oczu białystok

Wyobraź sobie makijaż oka, który nie rozmazuje się w najbardziej niesprzyjających sytuacjach, takich jak sauna, basen czy ćwiczenia fizyczne.

Taki efekt jest możliwy dzięki wykonaniu makijażu permanentnego oka.

Twoje oczy będą bardziej podkreślone, wyraziste dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej bądź dolnej powiece lub mocnej kresce typu eyeliner.


Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Dobór koloru, barw i intensywności.

2

Wykonywanie

Wykonywanie rysunku, który podkreśla kontur oka.

3

Proces regeneracji

Proces złuszczania naskórka pigmentacyjnego po około 3 dniach.

Czas zabiegu

120 min

Obszar

Twarz - oczy

Znieczulenie

Nie

Odstępy

4-12 tygodni

Koszt zabiegu

1000 zł

Liczba zabiegów

1-2

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • Zalecenia ogólne:

  - 12 godzin przed zabiegiem nie pij kawy i napojów, zawierających kofeinę.

  - 24 godzin przed zabiegiem nie bierz żadnych leków i sterydów

  - Przyjdź w dobrym humorze i z przykładowymi zdjęciami efektu, który oczekujesz.

  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań zadzwoń. Dobrze jest być wypoczętą bezpośrednio przed zabiegiem.

  Zalecenia szczegółowe:

  - Kilka dni przed zabiegiem zaleca się wykonanie henny na rzęsy dla lepszego komfortu, gdyż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy koniecznie zdjąć przedłużone rzęsy!

  - Przed zabiegiem należy odstawić na 1 miesiąc odżywki do rzęs.

  - Przychodząc na zabieg, zalecamy zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych, które pomogą w kamuflażu opuchniętych oczu.

 • Zalecenia przedzabiegowe:

  - Skóra w obrębie powiek powinna być odpowiednio nawilżona. Oczy wrażliwe i skłonne do opuchnięć? W takim przypadku warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki.

  - Miesiąc przed zabiegiem nie stosuj żadnych odżywek i aktywatorów dla rzęs. Dzień przed zabiegiem ściągnij sztuczne rzęsy.

  Zalecenia pozabiegowe:

  - Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 - 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie (2-6 tygodni od pierwszego spotkania) efekt zabiegu jest korygowany i wzmacniany.

  - Myj oczy ostrożnie, omijając tarcie kresek.

  - W dzień zabiegu przed snem i w następnym dniu po obudzeniu się przemyj oczy antyseptykiem, otrzymanym na zabiegu.

  - Nie maluj oczy 2 tygodnie, nie używaj odżywek przez minimum miesiąc po zabiegu.

  - Przez około 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.

  - Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium (nawet 3-4 tygodnie), zabiegów SPA oraz basenu. Kresek przez około tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować/nawilżać.

  Przez 2 tygodnie:

  - Nie wolno dotykać miejsca pigmentacji brudnymi palcami.
  Zachowaj czystość i sterylność.

  - Nie wolno czesać, drapać, trzeć, zrywać strupków, wyczesywać, ściągać pozostałości strupków. Strupki muszą odejść w naturalny sposób bez twojej pomocy.

  - Nie wolno moczyć i myć miejsca pigmentacji, użyj dla zachowania czystości otrzymany na zabiegu antyseptyk bezalkoholowy. Nalej antyseptyk na wacik i lekkim dotknięciem zdezynfekuj.

  - Unikaj intensywnych treningów i pocenia się.

  - Nie nakładaj kosmetyków, kremów, olejków i t.d na miejsce pigmentacji, a przy makijażu i demakijażu pozostałych części twarzy uważaj aby nie dotykać permanentnego.

  Przez miesiąc:

  - Nie wolno opalać miejsca pigmentacji. Po 2 tygodniach możesz zabezpieczyć go filtrem o wysokiej ochronie, gdy masz zaplanowane wakacje.

  - Nie korzystaj z sauny, bani i solarium.

 • - Infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
  - Uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania, używanie odżywek na porost rzęs lub brwi · ciąża i okres laktacji,
  - Radio lub chemioterapia,
  - Menstruacja,
  - Półpasiec,
  - Świeże blizny,
  - Poparzenie słoneczne, skóra bezpośrednio po opalaniu
  - Stany zapalne,
  - Wybroczyny skórne,
  - Obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe
  - Choroby serca
  - Cukrzyca
  - Hemofilia
  - Zaburzenia psychiczne
  - Choroby skóry na powierzchni pigmentowanej, wykwity skórne
  - Reakcje alergiczne na barwniki
  - Nowotwory

  Są takie przeciwwskazania, które wymagają konsultacji i zgody lekarza na wykonanie zabiegu. Do takich przeciwskazań należy zażywanie leków:

  - Uspokajających
  - Nasennych
  - Przeciwzakrzepowych
  - Sterydowych (trudniejsze gojenie)
  - Przeciwzapalnych
  - Antydepresyjnych
  - Grzybobójczych oraz antybiotyków
  - Leków na cukrzycę

 • Czym jest makijaż permanentny oczu?


  Na makijaż permanentny oczu decyduje się coraz więcej pań. Jest to bardzo szybki i bezpieczny sposób na to, aby już po chwili cieszyć się pięknym makijażem oczu, który utrzymywać się będzie przez wiele miesięcy. To niesamowita wygoda na co dzień, ponieważ można całkowicie zrezygnować z wykonywania codziennego make upu. Oczy będą podkreślone dokładnie tak jak się lubi, a spojrzenie wyraziste i głębokie. Samemu decyduje się o tym, na jaki kolor się zdecydować, a także na jakie warianty makijażu permanentnego. Warto jednak pamiętać o tym, że makijaż permanentny powinien być dobrany do swojej karnacji. Jasne blondynki powinny zrezygnować z bardzo mocnych, czarnych konturów.

  Makijaż permanentny oczu Białystok - trwałe rozwiązanie


  Makijaż permanentny oczu Białystok pozwala nie tylko na zaoszczędzenie sporo czasu w ciągu dnia, na przykład rano, gdy każda sekunda jest cenna, ale i również pozwala na świetną prezencje w wielu różnych sytuacjach. Nie trzeba martwić się już tym, że makijaż rozpłynie się na przykład na basenie czy saunie. Dzięki temu nie wymaga on wprowadzania żadnych, nawet najmniejszych poprawek. Docenią to zwłaszcza panie, które nie przepadają za wychodzeniem z domu bez makijażu i wcześniej pojawianie się tak na basenie, siłowni czy w saunie stanowiło dla nich niemały problem.

  Makijaż permanentny oczu cennik


  Wiele osób przed wykonaniem makijażu permanentnego oczu, zastanawia się, ile taka usługa może kosztować. Warto więc wiedzieć, aby być na to w pełni przygotowanym i móc podjąć jeszcze lepszą decyzję. Makijaż permanentny oczu cennik znajduje się na naszej stronie. Obecnie jest to 1000 złotych za wykonanie już kompleksowego makijażu permanentnego. Czas jaki trzeba sobie zagospodarować na ten zabieg, to około dwóch godzin. Dodatkowo jest to zabieg, który nie wymaga podawania znieczulenia.

  Makijaż permanentny oczu dopasowany do Twoich potrzeb


  Wiemy jak ważny jest prawidłowo dobrany makijaż permanentny oczu i zależy nam na zadowoleniu naszych klientek. To dlatego każdy odcień i rodzaj dobierany jest indywidualnie. Podczas konsultacji ustalony zostaje kolor wypełnienia i właśnie rodzaj makijażu. Następnie wykonywany zostaje szkic, który umożliwia zauważenie, w jaki sposób prezentować się będzie dany makijaż. Na tym etapie można wprowadzać jeszcze drobne poprawki. Następnie zostaje to wypełnione, wybranym przez siebie pigmentem o ustalonej barwie i przede wszystkim o odpowiednio dopasowanej intensywności, co także odgrywa istotną rolę.