Oczyszczanie skóry

Idealna propozycja dla osób, borykających się z problemami skórnymi (zmniejszenia przebarwień, fotostarzenie oraz widoczność piegów).

PHOTO 2021 12 19 17 50 09

Tradycyjne oczyszczanie twarzy, pleców, dekoltu.

Manualne oczyszczanie twarzy to zabieg kosmetyczny, który składa się przede wszystkim z ręcznego wyciskania zaskórników i drobnych ropnych pryszczy. Jednak całość zabiegu to także inne działania, mające na celu sprawienie, by oczyszczanie było jak najdokładniejsze.
Oczyszczanie manualne przeprowadza się na twarzy, dekolcie, plecach i ramionach.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Wyznaczenie miejsca w którym zostanie przeprowadzony zabieg , odstęp 4 tygodnie 3x zabieg

2

Wykonywanie

Manualne usunięcie zaskórników i drobnych ropnych pryszczy

3

Proces regeneracji

Jest to bardzo indywidualna sprawa. U niektórych osób zabieg nie pozostawia właściwie żadnego zaczerwienienia i obrzęku, a regeneracja trwa zaledwie kilka dni.

Czas zabiegu

60 min

ion body 1

Obszar

Ciało

fontisto injection syringe 1

Znieczulenie

Nie

clarity calendar solid 1

Odstępy

4 tygodnie

wallet 1

Koszt zabiegu

200-250 zł

Liczba zabiegów

3

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • W ciągu 3 tygodni przed zabiegiem:
  - Nie należy wykonywać żadnych innych peelingów profesjonalnych (dermabrazja, mikrodermabrazja, peelingi ultradźwiękowe, zabiegi laserowe)

  W ciągu 2 tygodni przed zabiegiem:
  - należy unikać korzystania z solarium i długotrwałej ekspozycji na słońce

  W ciągu 1 tygodnia przed zabiegiem:
  - Nie należy wykonywać zabiegów medycyny estetycznej takich jak implantacja wypełniaczy, mezoterapia lub toksyna botulinowa

  W ciągu 5 dni przed zabiegiem:
  - Nie należy stosować substancji o właściwościach ścierających lub drażniących skórę, nie zaleca się farbowania, wybielania, depilacji ani golenia obszaru zabiegu
  - W przypadku mężczyzn - zalecany okres od ogolenia zarostu wynosi co najmniej 24 godziny.

 • - Należy unikać bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur, w szczególności sauny
  - Należy zrezygnować z basenu i długich kąpieli (aby uniknąć zakażenia skóry)
  - Należy bezwzględnie unikać ekspozycji na słońce i korzystania z solarium, w tym czasie należy korzystać z wysokiej ochrony przeciwsłonecznej
  - Nie należy wykonywać zabiegów powodujących podrażnienie skóry (zabiegi laserowe, depilacja, dermabrazja).
  - Nie należy wykonywać zabiegów medycyny estetycznej.

 • - Otarcia naskórka i otwarte rany
  - Opryszczka
  - Grzybica skóry
  - Wykwity ropne
  - Brodawki skórne

 • Zabieg oczyszczający na twarz Białystok – dla kogo będzie wskazany?


  Zabieg oczyszczający na twarz w Białymstoku to bardzo dobra propozycja dla każdego, kto marzy o oczyszczonej, gładkiej i mocno odżywionej skórze. Jest to bardzo wskazane wszystkim osobom, które borykają się z różnego rodzaju problemami skórnymi. W ten sposób można w widoczny sposób zmniejszyć przebarwienia, fotostarzenie, a także widoczność piegów. Zabieg sam w sobie jest praktycznie bezbolesny, przeprowadzany stosunkowo szybko i w miłej atmosferze. Warto decydować się na niego regularnie, aby zachować zdrowy i promienny wygląd swojej skóry.

  Oczyszczanie twarzy w Białymstoku – sprawdzona metoda


  Oczyszczanie twarzy w Białymstoku to metoda, na którą powinny zdecydować się wszystkie osoby, którym marzy się gładka, odżywiona skóra pozbawiona nieestetycznych przebarwień. Zabieg ten można jednak wykonać nie tylko na twarzy. Jak najbardziej sprawdzi się on również w przypadku pleców, dekoltu czy ramion. W ten sposób można manualnie oczyścić wszystkie pory i mieć pewność, że nie będą zalegać w nich żadne zanieczyszczenia, które prowadzić by mogły do powstawania stanu zapalnego. Manualne oczyszczanie polega na ręcznym wyciskaniu wszelkich zaskórników i drobnych ropnych pryszczy. Nie ogranicza się to jednak wyłącznie do tego. Łączy się to z wieloma innymi działaniami, które mają na celu jak najbardziej oczyścić i wygładzić skórę.

  Oczyszczanie manualne twarzy w Białymstoku – jak przebiega?


  Zanim przejdzie się do właściwego zabiegu, najpierw przeprowadzana jest konsultacja. Wyznaczone zostaje miejsce na ciele, na którym przeprowadzony zostanie zabieg. Na każdym miejscu poddawanym oczyszczaniu, należy wykonać serię zabiegów. Najczęściej 3, które następują każdorazowo po około 4 tygodniach. Następnie przechodzi się do samego zabiegu. Pory oczyszczane są metodą manualną, która jest bardzo dokładna i przynosi odpowiednie rezultaty. Proces regeneracji to kwestia indywidualna. Każda skóra goi się we własnym tempie. Niemniej jednak oczyszczanie manualne twarzy w Białymstoku można polecić posiadaczom różnych typów skóry. Konkretne działania zostaną dobrane indywidualnie właśnie pod dany typ skóry. Czas jednorazowego zabiegu to około 60 minut. Ze względu na to, że nie jest to zabieg bolesny, wcześniej nie zostaje podane żadne znieczulenie. Efekty będą widoczne od razu po tym, jak skóra odpocznie, czyli zmniejszy się jej pozabiegowe zaczerwienienie i lekka opuchlizna, która u niektórych także może się pojawić.