Zabiegi estetyczne

Zabiegi estetyczne to głównie poprawa satysfakcji z Twojego wyglądu! Pozwalają usunąć wszelkie niedoskonałości o zróżnicowanym podłożu, a dodatkowo, nie wymagają pobytu w szpitalu!

Medycyna estetyczna to idealne rozwiązanie dla wielu kobiet. Bądź piękna i czuj się piękna!

Zabiegi estetyczne są nieinwazyjne, bądź posiadają niewielki stopień inwazyjności. Wachlarz oferowanych zabiegów w naszym salonie jest wykonywany z pełną precyzją oraz pasją.

Jeden z najbardziej uniwersalnych zabiegów estetycznych, który można wykonać na wielu częściach ciała począwszy od twarzy, przez szyję, dekolt, dłonie aż po skórę głowy - jest to mezoterapia

Kolejnym zabiegiem, który jest swoistym odpowiednikiem mezoterapii igłowej - jest oczyszczanie wodorowe.

Natomiast jeżeli chciałabyś wykonać lifting powiek, drobnych zmarszczek oraz usuwania miejscowych zmian skórnych - idealnym zabiegiem dla Ciebie będzie plasma!

Najczęściej zadawane pytania

 • Przed wyborem odpowiedniej terapii należy zdiagnozować problem i zdefiniować oczekiwania, w tym pomoże opinia specjalisty. Nasz kosmetolog odpowiednio, doradzi i dobierze terapię do twoich potrzeb skóry.

 • - Rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia na powierzchni skóry, przerwanie ciągłości skóry w miejscu planowania wykonywania zabiegu
  - Stany zapalne i alergiczne
  - Stany przedrakowe i rak skóry
  - Choroby zakaźne - bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze
  - Alergia na którykolwiek ze składników stosowanego kosmetyku

  Jeśli wykonujesz zabieg inwazyjny (przerwanie ciągłości naskórka) w przeciwwskazaniach uwzględnij również:
  - Ciąża
  - Nowotwory
  - Choroby z autoagresji
  - Cukrzyca
  - Łuszczyca w stanie ostrym
  - Liczne znamiona barwnikowe
  - Zmiany skórne niewiadomego pochodzenia występujące w polu zabiegowym
  - Świeże blizny
  - Skłonność do keloidów (blizn przerosłych)

 • - Stymulatory tkankowe stosuje się i do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
  Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

  - Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycję skóry, a jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, dobieranych indywidualnie do potrzeb, które docierają w głąb skory.

  - Peptydowa terapia włosów to innowacyjny zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich porost, pogrubić i zagęścić włosy.

  - Laserowy peeling węglowy nazywany jest potocznie zabiegiem „Black Doll" polegający na kontrolowanym złuszczaniu obumarłego naskórka. Rezultat to oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.