Zabiegi estetyczne

Zabiegi estetyczne to głównie poprawa satysfakcji z Twojego wyglądu! Pozwalają usunąć wszelkie niedoskonałości o zróżnicowanym podłożu, a dodatkowo, nie wymagają pobytu w szpitalu!

Rectangle 893 1

Medycyna estetyczna to idealne rozwiązanie dla wielu kobiet. Bądź piękna i czuj się piękna!

Zabiegi estetyczne są nieinwazyjne, bądź posiadają niewielki stopień inwazyjności. Wachlarz oferowanych zabiegów w naszym salonie jest wykonywany z pełną precyzją oraz pasją.

Jeden z najbardziej uniwersalnych zabiegów estetycznych, który można wykonać na wielu częściach ciała począwszy od twarzy, przez szyję, dekolt, dłonie aż po skórę głowy - jest to mezoterapia

Kolejnym zabiegiem, który jest swoistym odpowiednikiem mezoterapii igłowej - jest oczyszczanie wodorowe.

Natomiast jeżeli chciałabyś wykonać lifting powiek, drobnych zmarszczek oraz usuwania miejscowych zmian skórnych - idealnym zabiegiem dla Ciebie będzie plasma!

234 1

Najczęściej zadawane pytania

 • Przed wyborem odpowiedniej terapii należy zdiagnozować problem i zdefiniować oczekiwania, w tym pomoże opinia specjalisty. Nasz kosmetolog odpowiednio, doradzi i dobierze terapię do twoich potrzeb skóry.

 • - Rany, otarcia, skaleczenia i pęknięcia na powierzchni skóry, przerwanie ciągłości skóry w miejscu planowania wykonywania zabiegu
  - Stany zapalne i alergiczne
  - Stany przedrakowe i rak skóry
  - Choroby zakaźne - bakteryjne, wirusowe, grzybicze i pasożytnicze
  - Alergia na którykolwiek ze składników stosowanego kosmetyku

  Jeśli wykonujesz zabieg inwazyjny (przerwanie ciągłości naskórka) w przeciwwskazaniach uwzględnij również:
  - Ciąża
  - Nowotwory
  - Choroby z autoagresji
  - Cukrzyca
  - Łuszczyca w stanie ostrym
  - Liczne znamiona barwnikowe
  - Zmiany skórne niewiadomego pochodzenia występujące w polu zabiegowym
  - Świeże blizny
  - Skłonność do keloidów (blizn przerosłych)

 • - Stymulatory tkankowe stosuje się i do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny.
  Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.

  - Mezoterapia igłowa to popularny zabieg poprawiający kondycję skóry, a jej wyjątkowość tkwi w indywidualnie dobranych koktajlach odżywczych, dobieranych indywidualnie do potrzeb, które docierają w głąb skory.

  - Peptydowa terapia włosów to innowacyjny zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich porost, pogrubić i zagęścić włosy.

  - Laserowy peeling węglowy nazywany jest potocznie zabiegiem „Black Doll" polegający na kontrolowanym złuszczaniu obumarłego naskórka. Rezultat to oczyszczone i zwężone pory skóry, zmniejszenie stanów zapalnych, ujednolicony koloryt, stymulacja produkcji kolagenu, stymulacja komórek skóry do odbudowy oraz ustabilizowanie wydzielania sebum.

 • Dlaczego warto decydować się na zabiegi estetyczne?  Dla wielu osób prawidłowo dopasowane zabiegi estetyczne to podstawa ku temu, aby czuć się dobrze i komfortowo we własnej skórze. Zwłaszcza że, obecnie możliwości jest przecież tak dużo i na pewno każdy dopasuje dla siebie coś, co pasować będzie do jego oczekiwań, potrzeb, typu skóry i problemu, z jakim się zmaga. Na pewno jednak należy pamiętać o tym, aby zawsze decydować się tylko i wyłącznie na profesjonalne zabiegi, które wykonane zostaną w polecanym miejscu, które ma do ich wykonywania uprawnienia, a w salonie pracują tylko i wyłącznie profesjonaliści.

  Zabiegi estetyczne Białystok - dobierz zabieg według własnych preferencji  Ilość zabiegów estetycznych jest tak pokaźna, że na pewno nikt nie powinien mieć trudności ze znalezieniem dla siebie tego odpowiedniego, który spełni wszelkie kryteria. Zabiegi estetyczne Białystok kierowane są do Pań i Panów, którzy marzą o tym, aby zmienić coś w swoim wyglądzie, albo tylko i wyłącznie wprowadzić małe poprawki. Takie zabiegi wpływają na wygląd i jakość skóry, włosów i całego ciała. Wszystko zależy od tego, jaki zabieg się wybierze. Zawsze należy dobierać je indywidualnie, a każdy pomysł przedyskutować z naszym specjalistą, który najlepiej będzie umiał doradzić w każdym konkretnym przypadku.

  Jakie zabiegi estetyczne w Białymstoku warto wykonać?  Oczywiście od razu pojawia się podstawowe pytanie, a mianowicie - jakie zabiegi estetyczne w Białymstoku warto wykonać. Lista oferowanych przez nas usług jest naprawdę długa, co sprawia, że nikt nie powinien mieć trudności z doborem dla siebie tej najlepszej. Które z zabiegów warto szczególnie wskazać? Na pewno mezoterapie igłową, która jest małoinwazyjna i sprawdzi się u osób w każdym wieku, a naprawdę świetnie sprawdzi się w poprawie wyglądu i jakości skóry. To jeden z zabiegów, które zgłaszające się osoby wykonują jako pierwszy. Oprócz tego również oczyszczanie wodorowe, pomagające usunąć wszelkie zanieczyszczenia skóry, zabiegi laserowe czy peelingi chemiczne.

  Zabiegi estetyczne - bezpieczeństwo i komfort w profesjonalnym salonie  Korzystając z naszych usług, zdecydowanie można poczuć się w pełni komfortowo i bezpiecznie. Wszystko ze względu na w pełni doświadczoną obsługę, która wie, w jaki sposób wykonywać każdy kolejny zabieg i jak dobierać odpowiednie produkty i terapie, które będą w tym pomocne. Takie zabiegi estetyczne to przede wszystkim ogromny relaks i przyjemność, którą warto zafundować sobie przynajmniej od czasu do czasu!