Witaj w moim świecie trwałego piękna o każdej porze dnia

Mam na imię Karolina Kędzia jestem licencjonowanym kosmetologiem i trenerem makijażu permanentnego, ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną na kierunku zdrowie publiczne oraz Górnośląska Wyższą Szkołę Handlową na kierunku Trener Linergista z wyróżnieniem.

00079 min scaled

Z sukcesem prowadzę Salon Urody Capri w Białymstoku, a w zawodzie pracuję od 13 lat.

Swoje pierwsze kroki w makijażu permanentnym stawiałam w 2009 r. następnie ćwicząc swój warsztat, w 2014 roku zdobyłam I LICENCJE Long Time Liner'a. Szukając naturalnych rozwiązań szkoliłam się z zakresu pigmentacji metodą: Long Time Liner, Biotek, Naturalny Permanentny, Medical Line oraz uczestniczyłam wielu sympozjach mikropigmantacji estetycznej i medycznej.

Rectangle 883 1 Rectangle 882 1

Szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania poszerzałam wiedzę z zakresu PMU oraz kolorymetrii.

W 2016 roku brałam udział w Elitarnych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner i otrzymałam certyfikat, a następne w 2017 Chronioneship Permanent Make up dyplom za udział.

Było to dla mnie ogromnym wyróżnieniem stać u boku najlepszych artystów i rywalizować z nimi. W marcu 2019 roku byłam finalistką Elitarnych Mistrzostw Makijażu Permanentnego Long Time Liner gdzie zdobyłam puchar. W wrześniu 2019r otrzymałam wyróżnienie za “idealnych ust” na Mistrzostwach PMU MEDICAL LINE 2019, gdzie stanęłam na podium.

omnie2 1

Jako profesjonalny kosmetolog potrafię zdiagnozować skórę i dobrać odpowiednią pielęgnację...

Cały czas się rozwijam w dążeniu do tworzenia naturalnego i perfekcyjnego makijażu permanentnego. Każdego roku uczestniczę w szkoleniach, kursach makijażu permanentnego, śledzę tędy i modę w kosmetyce profesjonalnej i estetycznej.

W 2018 roku dołączyłam do charytatywnej akcji makijaż dedykowanej kobietom po mastektomii oraz chorobie nowotworowej, wykonuje pigmentacje medyczną oraz rekonstrukcję brodawki otoczki sutkowej i imitację włosów.

Przez okres 13 lat doświadczenia, jako kosmetolog uczestniczyłam także w wielu szkoleniach, warsztatach oraz kursach, dzięki którym posiadam niezbędną wiedzę do wykonywania kosmetologii profesjonalnej i estetycznej oraz wizażu.

Dzięki umiejętności analizy kolorystycznej i proporcji twarzy, oraz technik modelowania owalu twarzy, jestem w stanie doradzić co można poprawić. Jako profesjonalny kosmetolog potrafię zdiagnozować skórę i dobrać odpowiednią pielęgnację.