Stymulatory tkankowe

POLIFILL STRONG - stymulator tkankowy. Iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji (przebudowy) i rekonstrukcji struktury skóry.

Stymulatory tkankowe Białystok

Stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry i stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie chronologiczne lub posłoneczne.
Zawarte w produkcie polinukleotydy to kwasy nukleinowe utworzone przez wysokooczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA, będące 100% analogiem ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Ich zastosowanie pozwala na przyspieszenie metabolizmu i proliferacji komórek oraz intensyfikację replikacji i odnowy komórek skóry.

Stymulatory tkankowe Białystok polifill strong

Działanie te koryguje zmiany skórne związane z wiekiem, przyspiesza i skutecznie wpływa na regenerację skóry, syntezę białek podporowych skóry, odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz zwiększenie poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek.
Wykorzystanie rybich polinukleotydów o największym powinowactwie i biokompatybilności z ludzkimi komórkami skóry, gwarantuje doskonałą tolerancję i najwyższą skuteczność terapii Polifill Strong.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Dobór odpowiedniej metody przeprowadzenia zabiegu.

2

Wykonanie zabiegu

Zabieg zostaje przeprowadzony za pomocą 5 punktowa techniki depozytowej.

3

Proces regeneracji

Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności.

Czas zabiegu

30 min

Obszar

Twarz

Znieczulenie

Nie

Odstępy

15-30 dni

Koszt zabiegu

300-800 zł

Liczba zabiegów

4

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • · Skóra wiotka z postępującym starzeniem;
  · Fotostarzenie i starzenie egzogenne;
  · Zmarszczki mimiczne i statyczne;
  · Atrofia i elastoza skórna;
  · Utrata jędrności i napięcia skóry;
  · Skóra sucha i odwodniona;
  · Regeneracja skóry i stymulacja odnowy komórkowej;
  · Prewencja przeciwstarzeniowa;

 • · 5 punktowa technika depozytowa;
  · Wsteczno-liniowa technika z użyciem kaniuli;
  · Mikrodepozytowa technika z użyciem igły;

 • · Inicjacja syntezy kolagenu i elastyny;
  · Poprawa elastyczności i gęstości skóry;
  · Zwiększenie napięcia i jędrności;
  · Stymulacja syntezy endogennego kwasu hialuronowego;
  · Poprawa nawilżenia i hydratacji tkanek;
  · Intensyfikacja procesów regeneracyjnych i metabolicznych;
  · Zwiększenie tempa replikacji i podziałów komórkowych;
  · Naprawa uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi (dym tytoniowy, smog, zanieczyszczenie powietrza, promieniowanie UV);
  · Niwelowanie objawów starzenia posłonecznego i chronologicznego;
  · Ochrona przed stresem oksydacyjnym i glikacją białek;
  · Ogólne odmłodzenie, wygładzenie skóry i poprawa kondycji skóry.

 • Stymulatory tkankowe Białystok - czym jest?  Stymulatory tkankowe Białystok to prawdziwa nowość, jeśli chodzi o zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. Warto jednak lepiej i dokładniej zgłębić ten temat, ponieważ jest to naprawdę innowacyjna metoda, która przynosi doskonałe rezultaty. Przede wszystkim warto od razu wspomnieć o tym, że stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry. Stosuje się go wtedy gdy, zależy na dogłębnym odbudowaniu tkanek, które wcześniej zostały uszkodzone przez czynniki zewnętrzne lub też zmienione poprzez procesy starzenia się skóry.

  W jaki sposób działają stymulatory tkankowe?  Skoro wiadomo już, czym są stymulatory tkankowe, warto wiedzieć również, na jakiej zasadzie działają. Dzięki temu ocenić będzie można również ich skuteczność. Tego typu symulatory bazują na 100% analogach ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Jak dowodzą współczesne badania, wykorzystanie ich pozwala na znaczące przyspieszenie metabolizmu, i proliferacji komórek. Ale na tym nie koniec. Dzięki tym symulatorom, komórki o wiele szybciej się odradzają i tym samym wypełniają powstające braki, które jak najbardziej są możliwe ze względu na wiek, szkodliwe działanie promieni słonecznych czy inne czynniki drażniące.

  Kiedy poleca się symulator tkankowy?  Choć symulator tkankowy może być polecany osobom w każdym wieku i w różnej sytuacji, istnieją szczególne przesłanki, w których warto sięgnąć po takie rozwiązanie. Przede wszystkim działanie symulatora pozwala korygować zmiany skórne, które zachodzą wraz z wiekiem. To dlatego będzie to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odzyskać napięcie i nawilżenie skóry. Wykorzystane w tym celu składniki odżywcze są obecnie najbardziej spójnymi z ludzkimi komórkami skóry. To także przekłada się na doskonałe efekty, które dodatkowo utrzymują się przez naprawdę długi czas! Warto wypróbować taki symulator, jeśli chce się nieco odświeżyć skórę, wygładzić niewielkie zmarszczki i przygotować ją pod zabiegi mocno odżywiające.

  Jak wygląda zabieg, w którym wykorzystywane są stymulatory tkankowe?  Na samym początku należy umówić się na konsultację. Podczas niej dobrana zostanie najkorzystniejsza dla danej osoby metoda działania. Następnie wprowadza się do działania stymulatory tkankowe. Zabieg zostaje przeprowadzony przy wykorzystaniu 5 punktowej techniki depozytowej. Proces regeneracji nie jest długi i co ważniejsze, nie jest dokuczliwy. Dzięki temu można wrócić do normalnego funkcjonowania od razu po jego wykonaniu.