Stymulatory tkankowe

Stymulator tkankowy- iniekcyjny żel polinukleotydowy skonstruowany do głębokiej redermalizacji (przebudowy) i rekonstrukcji struktury skóry.

Stymulatory tkankowe Białystok

Stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry i stosowany jest do intensywnej odbudowy tkanek uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne oraz zmienionych przez starzenie chronologiczne lub posłoneczne.
Zawarte w produkcie polinukleotydy to kwasy nukleinowe utworzone przez wysokooczyszczone fragmenty nukleotydowe DNA i RNA, będące 100% analogiem ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Ich zastosowanie pozwala na przyspieszenie metabolizmu i proliferacji komórek oraz intensyfikację replikacji i odnowy komórek skóry.

Działanie te koryguje zmiany skórne związane z wiekiem, przyspiesza i skutecznie wpływa na regenerację skóry, syntezę białek podporowych skóry, odtwarzanie endogennego kwasu hialuronowego oraz zwiększenie poziomu nawilżenia i wypełnienia tkanek.
Wykorzystanie rybich polinukleotydów o największym powinowactwie i biokompatybilności z ludzkimi komórkami skóry, gwarantuje doskonałą tolerancję i najwyższą skuteczność terapii Polifill Strong.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Dobór odpowiedniej metody przeprowadzenia zabiegu.

2

Wykonanie zabiegu

Zabieg zostaje przeprowadzony za pomocą 5 punktowa techniki depozytowej.

3

Proces regeneracji

Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności.

Czas zabiegu

30 min

Obszar

Twarz

Znieczulenie

Nie

Odstępy

15-30 dni

Koszt zabiegu

300-800 zł

Liczba zabiegów

4

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • · Skóra wiotka z postępującym starzeniem;
  · Fotostarzenie i starzenie egzogenne;
  · Zmarszczki mimiczne i statyczne;
  · Atrofia i elastoza skórna;
  · Utrata jędrności i napięcia skóry;
  · Skóra sucha i odwodniona;
  · Regeneracja skóry i stymulacja odnowy komórkowej;
  · Prewencja przeciwstarzeniowa;
  liczne zmarszczki i zagniecenia skórne
  • odwodnienie i suchość skóry
  • fotostarzenie i elastoza posłoneczna
  • refreshing ust

 • · 5 punktowa technika depozytowa;
  · Wsteczno-liniowa technika z użyciem kaniuli;
  · Mikrodepozytowa technika z użyciem igły;

 • · Inicjacja syntezy kolagenu i elastyny;
  · Poprawa elastyczności i gęstości skóry;
  · Zwiększenie napięcia i jędrności;
  · Stymulacja syntezy endogennego kwasu hialuronowego;
  · Poprawa nawilżenia i hydratacji tkanek;
  · Intensyfikacja procesów regeneracyjnych i metabolicznych;
  · Zwiększenie tempa replikacji i podziałów komórkowych;
  · Naprawa uszkodzeń spowodowanych czynnikami zewnętrznymi (dym tytoniowy, smog, zanieczyszczenie powietrza, promieniowanie UV);
  · Niwelowanie objawów starzenia posłonecznego i chronologicznego;
  · Ochrona przed stresem oksydacyjnym i glikacją białek;
  • Uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego
  • Niwelowanie suchości skóry i zmarszczek odwodnieniowych
  • Wypełnianie zmarszczek mimicznych i chronologicznych
  • Przywrócenie naturalnej gęstości i napięcia skóry
  • Poprawa nawilżenia
  • Optymalizowanie procesów metabolicznych i funkcjonalnych skóry
  • Pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny
  · Ogólne odmłodzenie, wygładzenie skóry i poprawa kondycji skóry.

 • Stymulatory tkankowe Białystok - czym jest?  Stymulatory tkankowe Białystok to prawdziwa nowość, jeśli chodzi o zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. Warto jednak lepiej i dokładniej zgłębić ten temat, ponieważ jest to naprawdę innowacyjna metoda, która przynosi doskonałe rezultaty. Przede wszystkim warto od razu wspomnieć o tym, że stymulator tkankowy stanowi analog fizjologicznego DNA komórek skóry. Stosuje się go wtedy gdy, zależy na dogłębnym odbudowaniu tkanek, które wcześniej zostały uszkodzone przez czynniki zewnętrzne lub też zmienione poprzez procesy starzenia się skóry.

  W jaki sposób działają stymulatory tkankowe?  Skoro wiadomo już, czym są stymulatory tkankowe, warto wiedzieć również, na jakiej zasadzie działają. Dzięki temu ocenić będzie można również ich skuteczność. Tego typu symulatory bazują na 100% analogach ludzkiego kwasu deoksyrybonukleinowego. Jak dowodzą współczesne badania, wykorzystanie ich pozwala na znaczące przyspieszenie metabolizmu, i proliferacji komórek. Ale na tym nie koniec. Dzięki tym symulatorom, komórki o wiele szybciej się odradzają i tym samym wypełniają powstające braki, które jak najbardziej są możliwe ze względu na wiek, szkodliwe działanie promieni słonecznych czy inne czynniki drażniące.

  Kiedy poleca się symulator tkankowy?  Choć symulator tkankowy może być polecany osobom w każdym wieku i w różnej sytuacji, istnieją szczególne przesłanki, w których warto sięgnąć po takie rozwiązanie. Przede wszystkim działanie symulatora pozwala korygować zmiany skórne, które zachodzą wraz z wiekiem. To dlatego będzie to idealne rozwiązanie dla pań 40+, które chcą odzyskać napięcie i nawilżenie skóry. Wykorzystane w tym celu składniki odżywcze są obecnie najbardziej spójnymi z ludzkimi komórkami skóry. To także przekłada się na doskonałe efekty, które dodatkowo utrzymują się przez naprawdę długi czas! Warto wypróbować taki symulator, jeśli chce się nieco odświeżyć skórę, wygładzić niewielkie zmarszczki i przygotować ją pod zabiegi mocno odżywiające.

  Jak wygląda zabieg, w którym wykorzystywane są stymulatory tkankowe?  Na samym początku należy umówić się na konsultację. Podczas niej dobrana zostanie najkorzystniejsza dla danej osoby metoda działania. Następnie wprowadza się do działania stymulatory tkankowe. Zabieg zostaje przeprowadzony przy wykorzystaniu 5 punktowej techniki depozytowej. Proces regeneracji nie jest długi i co ważniejsze, nie jest dokuczliwy. Dzięki temu można wrócić do normalnego funkcjonowania od razu po jego wykonaniu.

 • Innowacyjny stymulator tkankowy Białystok z kwasem bursztynowym, kwasem hialuronowym, kolagenem i polinukleotydami

  Innowacyjny koktajl zabiegowy łączący największe odkrycia medycyny estetycznej w jednej formule. Unikatowe połączenie kwasu bursztynowego, niskoczęstoczkowego kwasu hialuronowego, polinukleotydów oraz kolagenu sprawia, że wykazuje on spektakularne działanie odmładzające i rekonstruujące tkanki, stając się tym samym najsilniejszym koktajlem zabiegowym w swojej dziedzinie. Zaawansowana formuła preparatu została skonstruowana do natychmiastowej poprawy jędrności, napięcia, redukcji zmarszczek i biologicznego odmłodzenia skóry.

  KWAS HIALURONOWY o wyselekcjonowanej długości łańcucha i niskiej wadze molekularnej dogłębnie nawilża i odbudowuje tkanki oraz poprawia jakość macierzy zewnątrzkomórkowej, gwarantując intensyfikację procesów fizjologicznej odbudowy tkanek

  KWAS BURSZTYNOWY stymuluje fibroblasty do syntezy włókien podporowych skóry, zabezpiecza tkanki przed destrukcyjnym wpływem stresu oksydacyjnego, a także wspiera mikrokrążenie i lepszą dyfuzję składników aktywnych. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu wspiera walkę z trądzikiem różowatym.

  HYDROLIZOWANY KOLAGEN zapewnia skórze ciągłość procesów autoregenracji tkanek, intensyfikuje stymulacje na komórki fibroblastów, inicjując syntezę nowego pro-kolagenu typu I i włókien elastynowych. Dodatkowo regeneruje obecny w skórze kolagen dając efekt przestrzennego zagęszczenia tkanek

  POLINUKLEOTYDY o trójwymiarowym działaniu mają zdolność do przyłączania dużej ilości wody i silnego nawadniania skóry. Dodatkowo silnie pobudzają fibroblasty i inicjują spektakularną odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych i regenerację uszkodzonych tkanek. Dzięki działaniu antyoksydacyjnemu chronia tkanki przed glikacją białek i zwiększają ich odporność na promieniowanie ultrafioletowe.  Booster hialuronowy do intensywnej rewitalizacji i hydratacji skóry,t o modułowy zabieg stworzony do wielopoziomowej rewitalizacji skóry.

  Dzięki kilkuetapowej sekwencji zabiegowej kondycjonuje i stymuluje wszystkie warstwy skóry, począwszy od naskórka, a kończąc na głębokich strukturach skórnych.

  Innowacyjny stymulator i biorewitalizant na bazie wysokostężonego kwasu hialuronowego, do natychmiastowej poprawy nawilżenia, wygładzanie i napięcia skóry. Dedykowany do silnego wygładzania powierzchownych zmarszczek, zagęszczania struktury skóry oraz kondycjonowania skór wymagających silnej odnowy i rewitalizacji.

  Zastosowanie aż kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej sprawia, że jest to jeden z najsilniejszych produktów odmładzających w swojej kategorii. Dodatkowo dzięki zastosowaniu zgłoszonej do patentu technologii Aqua-Oxygen Hybrid II w proces produkcji kwas hialuronowy napowietrza się i nawadnia, dzięki czemu zwiększa on swoją sprężystość i możliwości higroskopijne. Na końcowym etapie produkcji, specjalnie wyselekcjonowane cząsteczki kwasu zabezpieczane są domieszką czynnika sieciującego, dzięki czemu oprócz wyjątkowych właściwości rewitalizujących zyskują także długotrwały system uwalniania.

  Zaawansowany system produkcji, unikatowa technologia, wyjątkowo wysokie stężenie kwasu, lekki stopnień sieciowania, a także możliwość podania produktu aż 6 technikami i protokołami zabiegowymi sprawiają, że Hydra Royal na nowo definiuje odmładzanie i rewitalizacji.