Zabiegi laserowe

Zabieg laserem Q-switched polega na przewodzeniu ultrakrótkich impulsów światła laserowego w głąb skóry, przez co działamy wyłącznie na barwnik.

Zabiegi laserowe Białystok

Laser Q-switch cechuje się bardzo krótkim czasem trwania impulsu liczonym w ns (nanosekunda 10-9 s) i o bardzo wysokiej energii – rzędu kilku MW. Dlatego laser ten nie pozostawia blizn pozabiegowych, a czas rekonwalescencji jest wyjątkowo krótki.

Druga ważna cecha lasera Q-switched to długość fali laserowej.
Poprzez zastosowanie 2 długości fali możemy skutecznie i selektywnie pozbyć się przebarwień, brązowych plam, piegów i tatuaży w różnych kolorach.
Po zastosowaniu wielokrotnych naświetlań laserem Q-switched uzyskujemy trwałą poprawę u 90% pacjentów.

Zabiegi laserowe Białystok

Laserowy peeling węglowy Black doll

Zabieg perfekcyjnie oczyszcza skórę, redukuje problem niedoskonałości, a także pozwala pozbyć się blizn i przebarwień, które powstały po zejściu stanów zapalnych.
Zabieg głęboko oczyszcza skórę, zamyka pory i stymuluje naturalne procesy regeneracji.

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • - Nawracający trądzik;
  - Zaskórniki;
  - Rozszerzone pory;

 • Bezpośrednio przed zabiegiem na skórę nakładana jest specjalna czarną maskę węglową, którą rozprowadzamy i wmasowujemy, żeby aktywny składnik dostał się do wszystkich nierówności skóry, do blizn i zaskórników.

  Kolejnym krokiem jest naświetlanie skóry laserem Nd Yag. Maska znajdująca się na powierzchni skóry i w jej zewnętrznych warstwach pochłania energię promieniowania laserowego.

  Dochodzi do powstania nieodczuwalnych mikroeksplozji, które powodują:

  - Oderwanie martwych, zniszczonych komórek naskórka i odsłonięcie zdrowej, młodej skóry;
  - Odblokowanie zatkanych ujść gruczołów łojowych, dzięki czemu łatwiej oczyścić głębokie zaskórniki;
  - Usunięcie treści zalegającej w gruczołach łojowych – głębokie oczyszczenie cery;

  Dodatkowo węgiel ma silne właściwości absorpcyjne, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne i oczyszczające – to jeden z najskuteczniejszych składników stosowany w pielęgnacji cery zanieczyszczonej i trądzikowej.

 • Oprócz głębokiego oczyszczenia cery (usunięcia martwego naskórka i oczyszczenia ujść gruczołów łojowych), zabieg pozwala nam skorzystać ze wszystkich pozytywnych właściwości działania światła lasera.

  Świetnie stymuluje skórę do regeneracji, pomaga wyregulować pracę gruczołów łojowych, ale przede wszystkim niszczy bakterie, które odpowiadają za powstawanie zapalnych zmian trądzikowych.

  Jak to możliwe? Bakterie zawierają barwnik z grupy porfiryn. Barwnik pochłania promieniowanie lasera, w wyniku czego wzrasta temperatura i bakteria ulega zniszczeniu.

Zabiegi laserowe Białystok

Usuwanie tatuażu

Laserowe usuwanie tatuażu jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu.
Laserowe usuwanie tatuażu jest bezpieczniejsze i bardziej efektywne niż metody tradycyjne. Laser eliminuje ryzyko infekcji, które jest dość wysokie przy metodach tradycyjnych oraz co jest niezwykle ważne, zmniejsza do minimum możliwość powstania blizn w porównaniu z metodami tradycyjnymi.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Wyznaczenie miejsca w którym zostanie przeprowadzony zabieg

2

Wykonywanie

Wykonanie zabiegu za pomocą lasera Q-switch

3

Proces regeneracji

Proces regeneracji trwa 2-3 tygodni.

Zobacz efekty zabiegów laserowych

Zabiegi laserowe Białystok Zabiegi laserowe Białystok
20211115_212358-scaled-e1639482331533.jpg Zabiegi laserowe Białystok
Zabiegi laserowe Białystok
Zabiegi laserowe Białystok

Czas zabiegu

15-45 min

Obszar

Ciało

Znieczulenie

Nie

Odstępy

4-6 tygodni

Koszt zabiegu

200-300 zł

Liczba zabiegów

3-10

Istotne informacje dotyczące zabiegu

 • Przed planowanym zabiegiem nie należy opalać się przez co najmniej 4 tygodnie oraz w trakcie trwania serii zabiegowej

  Po zabiegu usuwania tatuaży oraz makijażu permanentnego w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie i strupki, zmiana koloru pigmentu, obrzęk.

  Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany.

 • Po zabiegu zalecane jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej (SPF 50) w miejscu, w którym zabieg został przeprowadzony, oraz należy je traktować ze szczególną ostrożnością i wysoką higieną w celu jak najszybszej rekonwalescencji.

 • - Ciąża i karmienie piersią
  - Świeżo opalona skóra
  - Skóra bardzo wrażliwa
  - Rozrusznik serca
  - Choroby nowotworowe
  - Choroby tkanki łącznej
  - Cukrzyca

 • Zabiegi laserem Białystok – komu będą polecane?


  Rynek zabiegów kosmetycznych staje się coraz większy, co sprawia, że do zaproponowania jest coraz więcej pewnych i bezpiecznych rozwiązań. Jednym z nich niewątpliwie są właśnie zabiegi laserem w Białymstoku. Takie rozwiązanie polecane jest przede wszystkim osobom, które chcą usunąć przebarwienia, rozjaśnić piegi lub cienie pod oczami, a także zmniejszyć widoczność zmarszczek. Obecnie lasery są w pełni bezpieczne, dzięki czemu nie ma wielu i znaczących przeciwwskazań dotyczących tego, kto może się im poddać. Niemniej jednak każdy przypadek należy omówić indywidualnie z osobą wykonującą zabieg.

  Zabiegi laserowe w Białymstoku – zabieg laserem Q-switch


  Proponowane przez nas zabiegi laserowe w Białymstoku wykonywane są przy wykorzystaniu nowoczesnego i bezpiecznego lasera Q-switch. Na czym on polega i co wyróżnia go na tle pozostałych? Przede wszystkim ten rodzaj lasera polega na przewodzeniu ultrakrótkich impulsów światła laserowego, które wnikają w głąb skóry. Dzięki temu można zadziałać bezpośrednio na barwnik na skórze, którego chce się pozbyć.

  Poza tym laser Q-switch charakteryzuje się jeszcze jedną bardzo istotną kwestią, a mianowicie czasem działania. Czas trwania impulsu jest znacząco krótszy, niżeli w innych laserach tego typu. U nas liczony jest on w nanosekundach i jest to od 9 do 10 nanosekund! Oprócz tego wykorzystana zostaje bardzo duża energia. Co to wszystko oznacza dla osoby korzystającej z zabiegu? Mniej więcej tyle, że już nawet bezpośrednio po nim skóra pozostaje promienna i nie ma żadnych widocznych blizn pozabiegowych. Czas regeneracji skóry po tym zabiegu jest skrócony do minimum. Co ważne, ten laser wykorzystuje też podwójną długość fali. W ten sposób selektywnie i skutecznie można pozbyć się piegów, przebarwień, plam, a nawet tatuaży. Naświetlenia tym laserem przynoszą poprawę nawet u 90% pacjentów!

  Laserowe zabiegi w Białymstoku – laserowy peeling węglowy Black Doll


  Polecanym zabiegiem, jeśli chodzi właśnie o laserowe zabiegi w Białymstoku, jest także laserowy peeling węglowy Black Doll. Idealnie oczyszcza skórę i wygładza ją, dzięki czemu usunięte zostają nawet blizny i nierówności.

  Laserowe zabiegi w Białymstoku – usuwanie tatuaży


  Laserowe zabiegi w Białymstoku zawierają także usuwanie tatuaży. Wszystko oczywiście przy zastosowaniu bezpiecznego lasera nowej generacji. W porównaniu z tradycyjnymi metodami znacząco ogranicza możliwość pozostawienia jakichkolwiek blizn czy ciemniejszych plam.