Makijaż permanentny ust

Twoje usta zawsze będą perfekcyjnie i naturalnie podkreślone, bez względu na okoliczności. Kształt ust będzie idealny, kontur równy, a kolor świeży.

Makijaż permanentny ust białystok

Dzięki makijażowi permanentnemu ust uzyskasz wyraźnie zarysowane usta bez codziennego stosowania szminki. Zabieg ten poprawi kształt Twoich ust oraz uzupełni luki.

Twoje usta będą wyglądały nieskazitelnie w każdej sytuacji, całą dobę!

Dopasujemy odpowiedni kolor pigmentu do Twojej naturalnej barwy ust.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Dobór koloru z palety barw oraz jego intensywności. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust.

2

Wykonywanie

Wykonanie rysunku, który podkreśla kontur warg. Następnie obrysowanie konturu ust.
Wprowadzenie w usta pigmentu.

3

Proces regeneracji

Proces regeneracji złuszczania naskórka pigmentacyjnego trwa około 3 dni.
Ostateczny kolor ust jest widoczny po około 4 tygodniach od zabiegu.

Czas zabiegu

60-120 min

Obszar

Twarz - usta

Znieczulenie

Tak

Odstępy

6-8 tygodni

Koszt zabiegu

1100-1300 zł

Liczba zabiegów

1-2

Istotne informacje dotyczące zabiegu

 • - Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust, za pomocą szczoteczki do zębów.

  - Przychodząc na zabieg, zalecamy zabranie ze sobą szalika bądź apaszki. Może się przydać, jeśli usta będą bardzo spuchnięte po zabiegu.

 • Zalecenia przedzabiegowe:

  - Gdy często chorujesz na wirus opryszczki warto 3 dni przed zabiegiem brać Heviran 400 mg 3 razy dziennie. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem.

  - Intensywnie nawilżaj usta, a gdy masz bardzo suchy naskórek zrób nie inwazyjny peeling dzień przed zabiegiem.

  - W dniu zabiegu pij mało wody, unikniemy zatem dużej opuchlizny.

  Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.

  Zalecenia pozabiegowe:

  - Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

  - Usta należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem.

  - Należy pamiętać, że dany kolor u każdej osoby będzie wyglądał inaczej, ponieważ każda z nas ma inną czerwień wargową- jej intensywność, nasycenie koloru.

  - Przy drugim zabiegu kolor zostaje dopigmentowany przy braku intensywności, a w razie zbyt mocnej pigmentacji można zmienić kolor.

  - Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie efekt jest korygowany i wzmacniany.

  - Usta goją się szybko, wszystkie ograniczenia obowiązują do całkowitego schodzenia strupków (3-4 dni)

  - Po każdym posiłku rano i wieczorem ostrożnie przemyj usta wacikami, zwilżonymi antyseptykiem otrzymanym na zabiegu i w przypadku ściągnięcia lub dużej suchości nałóż cienką warstwę Witaminy, otrzymanej także na zabiegu.

  - Unikaj gorących, pikantnych, barwiących jedzenia i napojów.

  - Gdy często chorujesz na wirus opryszczki polecam zażywać 3 dni po zabiegu lek Heviran 400 mg dawkę 3 razy dziennie.

  - Zęby myj ostrożnie, unikając potrafienia pasty na usta.

  Przez 2 tygodnie:

  - Nie wolno dotykać miejsca pigmentacji brudnymi palcami.
  Zachowaj czystość i sterylność.

  - Nie wolno czesać, drapać, trzeć, zrywać strupków, wyczesywać, ściągać pozostałości strupków. Strupki muszą odejść w naturalny sposób bez twojej pomocy.

  - Nie wolno moczyć i myć miejsca pigmentacji, użyj dla zachowania czystości otrzymany na zabiegu antyseptyk bezalkoholowy. Nalej antyseptyk na wacik i lekkim dotknięciem zdezynfekuj.

  - Unikaj intensywnych treningów i pocenia się.

  - Nie nakładaj kosmetyków, kremów, olejków itd. na miejsce pigmentacji, a przy makijażu i demakijażu pozostałych części twarzy uważaj aby nie dotykać permanentnego.

  Przez miesiąc:

  - Nie wolno opalać miejsca pigmentacji. Po 2 ch tygodniach możesz zabezpieczyć go filtrem o wysokiej ochronie, gdy masz zaplanowane wakacje.
  - Nie korzystaj z sauny, bani i solarium.

 • - Infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze,
  - Uszkodzenia skóry w miejscu pigmentowania, używanie odżywek na porost rzęs lub brwi,
  - Ciąża i okres laktacji,
  - Radio lub chemioterapia,
  - Menstruacja,
  - Półpasiec,
  - Świeże blizny,
  - Poparzenie słoneczne, skóra bezpośrednio po opalaniu
  - Stany zapalne,
  - Wybroczyny skórne,
  - Obniżenie odporności organizmu, infekcje, stany podgorączkowe,,
  - Choroby serca,
  - Cukrzyca,
  - Hemofilia,
  - Zaburzenia psychiczne,
  - Choroby skóry na powierzchni pigmentowanej, wykwity skórne,
  - Reakcje alergiczne na barwniki,
  - Nowotwory,

  Są takie przeciwwskazania, które wymagają konsultacji i zgody lekarza na wykonanie zabiegu. Do takich przeciwskazań należy zażywanie leków:

  - Uspokajających,
  - Nasennych,
  - Przeciwzakrzepowych,
  - Sterydowych (trudniejsze gojenie),
  - Przeciwzapalnych,
  - Antydepresyjnych,
  - Grzybobójczych oraz antybiotyków,
  - Leków na cukrzycę,

 • Dlaczego warto wykonać makijaż permanentny ust?


  Makijaż permanentny ust w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Właśnie dlatego warto wiedzieć, co takiego go wyróżnia i kiedy faktycznie warto się na niego zdecydować. Przede wszystkim permanentny makijaż ust to ogromna wygoda i znacząca oszczędność czasu. Zwłaszcza rano, gdy przed wyjściem z domu wykonuje się pospieszny makijaż. To także świetny sposób na to, aby podkreślić naturalne piękno swoich ust i odpowiednio zarysować ich kontur. To świetna alternatywa dla zabiegu powiększania ust, ponieważ również w pewnym stopniu pozwala je podkreślić i nieco uwypuklić.

  Makijaż permanentny ust Białystok - jaki efekt można uzyskać


  Pełne, zarysowane usta bez codziennej konieczności użycia szminki czy konturówki? To jest, jak najbardziej możliwe! Wystarczy zdecydować się na makijaż permanentny ust Białystok. W ten sposób uzyskać można efekt wyraźnie zarysowanych ust i to bez konieczności stosowania kosmetyków kolorowych. Jest to zabieg, który dodatkowo pozwala poprawić kształt ust i uzupełnić ewentualne braki na przykład w naturalnym pigmencie. Dzięki temu usta będą prezentowały się świetnie przez całą dobę i będą w jednolitym, wybranym przez siebie odcieniu, który dopasowany będzie również do konkretnej karnacji. Pigment dobrany jest również do naturalnego koloru ust, aby efekt nie był zbyt mocny lub nienaturalny.

  Makijaż permanentny ust cena


  Dla każdego kto bierze pod uwagę makijaż permanentny ust, cena, z całą pewnością odgrywa znaczącą rolę. To właśnie dlatego warto już wcześniej sprawdzić, z jakim kosztem związany jest taki zabieg. W naszym salonie makijaż permanentny ust wykonać można za 1100-1300 złotych. Aby efekt był wystarczający, pamiętać trzeba o tym, że wykonać trzeba jeden lub dwa zabiegi. Jeśli będzie potrzeba wykonania drugiego zabiegu, to między tymi zabiegami minąć musi od 6 do 8 tygodni.

  Usta permanentne kolor - jak go wybrać?


  Warto mieć świadomość, że konkretny kolor i jego odcień, wybierane są indywidualnie. Wykonując usta permanentne, kolor zostaje dobierany na podstawie naturalnej barwy ust oraz ogólnej karnacji. Oczywiście ostateczna decyzja zależna jest od klientki, ale, z całą pewnością warto wziąć pod uwagę sugestie naszych profesjonalistek, które na pewno dopasują odcień tak, aby wyglądał on naturalnie. Dzięki temu uniknąć można efektu przerysowanych i zbyt mocno obramowanych ust. Wszystkie nasze zabiegi prezentują się bardzo delikatnie, o czym można przekonać się, przeglądając galerię.

Zobacz, jak wykonujemy zabieg makijażu permanentnego ust