Plasma

Bezinwazyjny lifting powiek, twarzy i ciała z wykorzystaniem energii plazmy. Innowacyjna alternatywa dla skalpela i lasera!

Plasma Białystok

Urządzenie wytwarza wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu.
Plazma tworzy się pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką urządzenia zwaną elektrodą.
Powstaje wyładowanie elektryczne zwane łukiem elektrycznym.
Po przyłożeniu do skóry doprowadza ono do mikrouszkodzeń.
Dochodzi do sublimacji skóry, co widoczne jest od razu przy wykonywaniu zabiegu.
Pod wpływem generowania plazmy włókna kolagenowe i elastylowe stymulowane są do odbudowy. Plasma oddziałuje na błony komórkowe, co daje efekt liftingu.

Plasma Białystok

Urządzenie może być wykorzystywane w leczeniu twarzy, szyi, dekoltu, piersi, ramion, brzucha i nóg.

Strumień iskier wytwarzany przez napięcie prądu stałego jest bardzo wąski (ok. 1 mm2), a w związku z tym ukierunkowane zniszczenie komórek jest bardzo precyzyjne. Wyładowania iskrowe jest całkowicie naturalnym procesem, a pożądany efekt jest osiągany dzięki procesom fizjologicznym.

Jak wygląda zabieg:

1

Konsultacja

Wybór miejsca, w którym zostanie przeprowadzony zabieg.

2

Wykonywanie

Wykonanie zabiegu z wykorzystaniem energii plazmy.

3

Proces regeneracji

Proces regeneracji trwa 2-4 tygodni.

Czas zabiegu

45 min

Obszar

Ciało

Znieczulenie

Tak

Odstępy

4 tygodnie

Koszt zabiegu

100-600 zł

Liczba zabiegów

1-3

Najważniejsze informacje odnośnie zabiegu

 • Plasma skutecznie radzi sobie z:

  - Zmarszczkami;
  - Opadającymi powiekami i bliznami;
  - Zmianami pigmentacyjnymi;
  - Brodawkami.

 • - Lifting twarzy;
  - Lifting i wygładzenie powiek – blefaroplastyka bez skalpela;
  - Likwidacja utrwalonych zmarszczek m.in. na czole, między brwiami, wokół ust i linii marionetki;
  - Zwiększenie napięcia skóry podbródka;
  - Poprawa kolorytu skóry;
  - Usunięcie brodawek (łojotokowych, brodawek płaskich, kurzajek, brodawek nitkowatych, nowotworów podstawno-komórkowych, nowotworów kolczysto-komórkowych, naczyniaków, wszelkiego rodzaju rogowaceń);
  - Zamknięcie pajączków i usunięcie znamion naczyniowych;
  - Zamknięcie drobnych teleangiektazji na ciele;
  - Redukcja rozstępów;
  - Terapia wspomagająca zmian towarzyszących trądzikowi.

 • - Choroby nowotworowe;
  - Choroby serca oraz układu krążenia;
  - Zaburzenia metaboliczne (cukrzyca);
  - Choroby tarczycy;
  - Choroby układu nerwowego;
  - Choroby oczu;
  - Choroby psychosomatyczne;
  - Przyjmowanie leków – tetracykliny, izotretynoina (Accutane, Izotek);
  · Ciąża i okres karmienia piersią;
  · Padaczka;
  · Obecność metalowych protez stawów w ciele;
  · Rozrusznik serca;
  · Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu;
  · Żylaki.

 • Podnoszenie powiek, usuwanie kurzych łapek i innych zmarszczek, redukcja blizn, redukcja rozstępów

  Opuchlizna i drobne strupki schodzą po 4-8 dniach. Rekonwalescencja trwa 2 tygodnie, a po trzech widoczny jest efekt ostateczny wygładzenia i uniesienia powiek. Aby nie doszło do zakażenia, przez 2 tygodnie staramy się nie dotykać powiek, nie stosujemy makijażu. Unikamy sauny, solarium i słońca.

  Usuwanie kurzajek, brodawek itp.

  Drobne strupki powinny odpaść w ciągu 1-2 dni.
  Ze względu na ryzyko zakażenia nie należy dotykać rękami leczonego obszaru, zrezygnować z makijażu i balsamów. W okresie rekonwalescencji unikamy sauny, solarium i słońca.

  Trądzik aktywny

  Podstawą leczenia trądziku jest terapia dermatologiczna wg wskazań lekarza. Ze względu na ryzyko zakażenia nie należy dotykać rękami leczonego obszaru, unikać makijażu. Unikamy sauny, solarium i słońca.

  Lifting twarzy

  Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i specjalnej pielęgnacji po zabiegowej.
  Po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie strupki, które utrzymują się 5-7 dni.
  Na drugi i trzeci dzień, może wystąpić obrzęk okolicy poddanej zabiegowi.

  Po odpadnięciu strupków skóra może być zaczerwieniona przez ok. 4 tygodnie, w tym okresie należy stosować kremy przyspieszające regenerację skóry i redukujące rumień.

 • Usuwanie kurzajek Białystok


  O tym, jak bardzo nieestetyczne bywają kurzajki, z całą pewnością wie każdy, kto miał z nimi do czynienia. Nie ma co ukrywać - nie prezentują się one najlepiej, zwłaszcza wtedy gdy, znajdują się w bardzo widocznych miejscach. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu ich usunięcie. Przy obecnych technikach i metodach, usuwanie kurzajek Białystok, jest naprawdę szybkie i absolutnie bezbolesne. Sam zabieg trwa dosłownie moment, a w efekcie cieszyć się można piękną i gładką skórą, bez problematycznych kurzajek. Warto umówić się na zabieg, jeśli do tej pory miało się jeszcze jakiekolwiek wątpliwości! Zwłaszcza że, po samym usunięciu nie pozostaje nawet ślad, gdy już tylko skóra się wygoi. To bardzo wygodne i estetyczne rozwiązanie w sam raz dla każdego.

  Usuwanie znamion Białystok


  Tak samo wygląda to w przypadku usuwania znamion. Większość z nas ma pieprzyki, mniejsze lub większe. Niestety niektóre z nich są mało estetyczne, zwłaszcza jeśli, znajdują się one w widocznych miejscach. W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu ich usunięcie. Usuwanie znamion Białystok odbywa się poprzez wykorzystanie wiązki lasera. Dzięki temu jest to zabieg bezbolesny. Wcześniej podane zostaje miejscowe znieczulenie, ale nawet po jego ustąpieniu, po zakończeniu zabiegu, miejsce usunięcia nie jest bardzo bolesne. Dodatkowo decydując się na usunięcie znamienia właśnie laserem, sprawia, że ranka bardzo szybko się goi. Na tyle, że po dwóch lub trzech tygodniach nie ma już nawet najmniejszego śladu.

  Laserowy lifting twarzy Białystok


  Kolejnym bardzo popularnym zabiegiem jest laserowy lifting twarzy Białystok. Decydują się na niego osoby, które chcą poprawić kształt swojej twarzy, albo tylko konkretnych, problematycznych według nich punktów. Również tutaj należy wspomnieć, że dzięki wykorzystaniu lasera, jest to bezbolesne i bardzo precyzyjne. Można dokładnie zadziałać na te części, na które się chce. To jeden z częściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej.

  Plasma Białystok


  Na popularności zyskuje również plasma Białystok. Co można uzyskać dzięki plaśmie? Przede wszystkim bezinwazyjny lifting powiek, twarzy czy ciała. To doskonała alternatywa dla skalpela i zabiegów laserowych. Obecnie przy wykorzystaniu plasmy przeprowadza się głównie zabiegi usunięcia opadającej powieki. To ogromna rewolucja na rynku, jeśli chodzi o tego typu zabiegi. Bezpieczne, bardzo precyzyjne i przede wszystkim niewymagające inwazyjnej i długiej operacji.