Age Element. Sekret Młodzieńczej Skóry

W dzisiejszym zabieganym świecie, pielęgnacja skóry stała się integralną częścią naszej codzienności.

Jednym z najnowszych i obiecujących trendów w dziedzinie kosmetyki jest podejście, które nazywamy „Age Element”. To nie tylko zabieg, to filozofia, która koncentruje się na opóźnianiu procesu starzenia się skóry i podkreślaniu naturalnej młodzieńczej piękności.

Starzenie się skóry jest procesem następującym stopniowo, objawia się szeregiem zmian w wyglądzie i strukturze skóry.
Główne zmiany, które można zauważyć, występują niezależnie od siebie. Ich pojawianie się jest determinowane wieloma czynnikami, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Czynniki te sprzyjają aktywacji markerów epigenetycznych, które stają się głównymi katalizatorami procesu starzenia się skóry.

Pielęgnuj skórę wokół oczu produktami dedykowanymi do tej okolicy. Uwzględnienie potrzeb delikatnej okolicy oka pomoże Ci w osiągnięciu wypoczętego i świeżego spojrzenia.

W mesoestetic® opracowujemy preparaty anti-aging, które działają na markery epigenetyczne odpowiedzialne za starzenie się skóry, przeciwdziałając oznakom starzenia i podkreślając piękno na każdym etapie życia.

 

Czym jest Age Element?

Age Element to podejście do pielęgnacji skóry, które łączy w sobie zaawansowane technologie i składniki aktywne w celu zwalczania oznak starzenia, zabieg do wykonanie w gabinecie. Nie jest to jedynie zabieg pielęgnacyjny , lecz kompleksowa strategia, która uwzględnia zarówno pielęgnację domową, jak i profesjonalne zabiegi kosmetyczne.

Epigenetyka: piękno na każdym etapie

Linia do pielęgnacji profesjonalnej oraz domowej o opatentowanej skuteczności epigenetycznej.


Kluczowe Składniki

 1. Peptydy: Peptydy są znane ze swojej zdolności do stymulowania produkcji kolagenu, co wpływa na elastyczność i jędrność skóry. Zabiegi Age Element często wykorzystują peptydy w celu poprawy struktury skóry.
 2. Antyoksydanty: Walcząc z wolnymi rodnikami, antyoksydanty pomagają chronić skórę przed szkodliwym działaniem środowiska, co może przyspieszać procesy starzenia.
 3. Kwasy Owocowe: Kwasy owocowe mogą wspomagać złuszczanie martwych komórek skóry, odsłaniając młodzieńczy blask. Są one często wykorzystywane w zabiegach Age Element.

 

Wskazania do wykonania terapii przeciwstarzeniowej Age Element Mesoestetic to wszystkie oznaki starzenia się skóry – od pierwszych występujących już po 25roku życia, aż po zmiany charakterystyczne dla cery dojrzałej.

Do najważniejszych wskazań należą niemal wszystkie oznaki starzenia się skóry, w tym m.in.:

 • utrata naturalnego blasku (ziemisty kolor)
 • przesuszenie / odwodnienie
 • nierówny koloryt
 • wiotkość
 • cienie pod oczami
 • utrata jędrności
 • utrata gęstości
 • zmarszczki mimiczne

Terapia przeciwstarzeniowa Age Element Mesoestetic składa się z pięciu etapów.

Etap 1 – konsultacja i diagnostyka skóry. Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie dokładanie przeanalizujemy stan Twoje skóry, zaplanujemy program zabiegowy oraz dokonamy wstępnej prognozy efektów.

Etap 2 – przygotowanie skóry do zabiegu. Wykonamy demakijaż i dokładnie oczyszczamy skórę.

Etap 3 – Manualna stymulacja skóry. Pobudzimy Twoją skórę, aby zapewnić maksymalną penetrację i absorbcję substancji aktywnych podanych w trakcie zabiegu. Jednocześnie aktywujemy proces regeneracji i wzmocnienia naskórka.

Etap 4 – Aplikacja preparatu. To zasadniczy etap zabiegu, podczas którego dokonamy aplikacji wybranego preparatu zawierającego konkretne substancje aktywne. Aplikacja jest bardzo przyjemna i polega na delikatnym wmasowaniu substancji bezpośrednio w skórę.

Pielęgnacja Domowa

Age Element to także skomponowane programy pielęgnacyjne do stosowania w domu. Dobre nawyki, takie jak stosowanie kremów z filtrem UV, nawilżaczy i specjalistycznych serum, mogą skutecznie wspierać skórę w walce z oznakami starzenia.

Podsumowanie

Zabiegi i produkty związane z Age Element stawiają na holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, łącząc nowoczesne technologie z tradycyjnymi metodami. Kluczem do sukcesu jest regularność, indywidualne podejście do potrzeb skóry oraz współpraca z doświadczonymi profesjonalistami ds. urody. Dzięki Age Element, młodzieńczy blask skóry może być dłużej zachowany, a proces starzenia się skóry – opóźniony.

Działanie Age Element Mesoestetic bazuje na wykorzystaniu inteligentnego reaktywatora mechanizmów młodości [meso]epigen systemTM, który:

 • aktywuje i potęguje naturalne procesy regeneracji skóry właściwej
 • zwiększa syntezę niezbędnych białek
 • wydłuża żywotność komórek

Dzięki temu terapia przeciwstarzeniowa Age Element Mesoestetic działa kompleksowo, ponieważ oddziałuje na kluczowe mechanizmy odpowiedzialne za starzenie się skóry.