Usługi w salonie kosmetycznym

Nazywam się Karolina Kędzia i jestem kosmetologiem i trenerem makijażu permanentnego. Prowadzę w Białymstoku Salon Urody Capri. Oferuję liczne zabiegi oraz szkoleniami.

Od początku działalności skupiam się na podkreślaniu u klientek walorów urody. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem są subtelne, wyglądające jak naturalne zmiany. W tym celu oferuję liczne zabiegi, w tym w zakresie makijażu permanentnego. Ten bezpieczny zabieg o długotrwałym efekcie gwarantuje piękny wygląd. Jednocześnie panie oszczędzają czas, który musiałyby poświęcić na codzienne wykonanie makijażu. Ja zapewniam korekcję niewielkich niedoskonałości urody, wykonując:

  • makijaż permanentny ust,
  • makijaż permanentny brwi,
  • makijaż permanentny oczu.

Zajmuję się też usuwaniem makijażu permanentnego przy użyciu lasera. W ten sposób mogę się także pozbyć tatuaży i zmian skórnych.

W Salonie Urody Capri podejmuję się również wykonywania makijażu permanentnego medycznego. Polecam go w sytuacji, gdy schorzenia i różne defekty spowodowane urazami negatywnie wpłynęły na urodę. Oferuję pigmentację blizn, w tym potrądzikowych, oparzeń, rozstępów, zarostu i włosów na głowie.

Wszystkie osoby, które zainteresowane są wiedzą z zakresu pigmentacji skóry, mogą wziąć udział w prowadzonych przeze mnie szkoleniach. Organizuję kursy dla początkujących i zaawansowanych.

Poza makijażem permanentnym wykonuję też razem z moim zespołem zabiegi estetyczne. Przykładem są mezoterapia igłowa, stymulatory tkankowe i plasma, które skutecznie odmładzają skórę. W przypadku stymulatorów działają one pobudzająco na skórę, która produkuje niezbędne do odzyskania jędrności kolagen i elastynę. Oferuję też peelingi, oczyszczanie wodorowe, manualne oczyszczanie skóry i zabiegi w celu pozbycia się trądziku młodzieńczego. Panie korzystają także z wolumetrii twarzy, czyli liftingów i modelowania. W trakcie zabiegów przywracam owal twarzy, jędrność skóry oraz koryguję kształt nosa, kości policzkowych i ust. Mogę je np. powiększyć.
Z nowości mamy nici liftingujące, lipolizę iniekcyjną.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Salonu Urody Capri! Dodatkowe informacje o usługach kosmetycznych i szkoleniach można uzyskać telefonicznie.