Co to microblading? Dowiedz się, na czym polega!

microbalding

Microblading ma coraz więcej zadowolonych klientek! To stosunkowo nowa metoda wykonywania makijażu permanentnego brwi, która umożliwia uzyskanie bardzo naturalnego rezultatu. Sprawdź koniecznie, kiedy warto się na nią zdecydować i na czym dokładnie polega.

Spis treści:

  1. Microblading – co to jest?
  2. Polecany microblading – co to takiego?
  3. Microblading – jak się robi?
  4. Microblading – jak się wykonuje makijaż permanentny brwi?

Microblading – co to jest?

W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć na pytania stricte o microblading. Co to jest i jak się do tego przygotować? Dobra wiadomość jest taka, że zabieg nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania. Wystarczy pojawić się ze zmytym makijażem. Nie trzeba regulować brwi, ponieważ ich ostateczny kształt zostanie opracowany we współpracy z osobą wykonującą zabieg. Sam microblading to rekonstrukcja brwi metodą piórkową, która polega na manualnej technice wykonania makijażu permanentnego brwi. Dzięki temu uzyska się w pełni naturalne efekty.

Polecany microblading – co to takiego?

Microblading to metoda, która pozwala uzyskać najbardziej naturalny rezultat. Makijaż permanentny brwi wykonany tą metodą, perfekcyjnie imituje prawdziwe włoski i pozwala nadać brwiom idealny kształt. Efekty widać gołym okiem i to właśnie dlatego coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązanie. To również ogromna wygoda na co dzień. W końcu można pominąć malowanie brwi przy codziennym makijażu.

Microblading – jak się robi?

Microblading wykonuje się przy pomocy cienkich nożyków, które rozprowadzają pigment w naskórku. Jest to metoda stosunkowo czasochłonna, ale niezwykle precyzyjna. Na dodatek pozwala uzyskać efekt całkowicie naturalnych brwi, ponieważ każdy włosek dopracowany jest indywidualnie.

Microblading – jak się wykonuje makijaż permanentny brwi?

Metoda piórkowa lub technika japońska, jak określany jest microblading, ma bardzo długą historię. Warto wiedzieć gdzie powstał microblading, jak się wykonuje ten makijaż w różnych regionach i dlaczego teraz jest tak zachwalany. Microblading w swojej pierwotnej formie powstał setki lat temu w Azji. Cechuje go precyzja i staranność. W ten sposób przy pomocy specjalnego urządzenia narysować można włoski, które całkowicie odpowiadają naturalnym brwiom, kierunkowi wzrostu i długości. Taki makijaż jest trwały i wykonany w idealnie dobranym kształcie.

Zastanawiasz się nad makijażem permanentnym? W takim przypadku koniecznie musisz zwrócić uwagę na makijaż permanentny brwi BiałystokNajlepsze efekty i jakość.