SKIN NEEDLING , MEZONEEDLING

  • Zabieg ma na celu redukcję , wygładzania i rozłączania blizn pooperacyjnych, poparzeniowych, rozstępów.

 

Zalety zabiegów:

Radzenie sobie z poręczeniem. 

Dzięki efektom i szybkiej regeneracji kolorów klientów bardzo chętnie z nich pochodzą. Gwarantowane są widoczne po zabiegu, aby uzyskać lepsze efekty zabiegu należy powtarzać. 

Doskonała alternatywa dla lasera - zabieg jest dla wszystkich rozwiązaniem dla osób starszych, które boją się korzystać z zabiegów bardzo inwazyjnych.

                      

 Jest to najlepszy sposób na przywrócenie skuteczności leczenia, terapia stymulująca kolagen w naskórku. Zezwalamy na realizację. Nakłuwanie leku jest często porównywane do drapania. Działamy konkretnie na dany problem.

 Needling skóry jest dostępny za pośrednictwem tej funkcji. Zaalarmowany w celu zaatakowania uszkodzonego miejsca. Bogactwo kolagenu, które dociera do nakłutych tkanek, odejmuje sprzęt, miękką, subtelną technologię, wygładzającą blizny. Zabieg polegający na nakłuciu sterylnej igły warstwy naskórki - blizny i tym samym własny wysłaniu do mózgu sygnału o rozbiciu drukarki.

Nakłuwanie skóry stało się bezpiecznym i skutecznym sposobem pobudzania naturalnej produkcji kolagenu. 

Po zabiegu skóra może mieć różowo-czerwone zadrapania,, utrzymujące się zrobić kilka dni - w trybie od gry. 

 W dzień zabiegu stosujemy tylko i wyłącznie preparaty z całkowitością witaminy A i C, gojące maści - np. Bephanten, Alantan. 

 Do codziennego użytku jest zalecany krem z filtrem przeciwsłonecznym minimum SPF 30+.

                      

 

Blizny

Relaksacja blizny do procesu uwalniania twardych, włóknistych pasm kolagenowych z tkanek przykurczonych lub pokrytych bliznami. 

Blizny pokazują zabiegom na poparzeniowe, chirurgiczne i inne znaczenie, wygładzone i spłaszczone dzięki temu zabiegowi. 

 

 

 

 Rezultaty tego zabiegu na: zmiękczenie twardości i konsorcjum, blizny blizny.