MĘSKA STREFA PIELĘGNACJI  ,ZABIEG PIELĘGNACYJNY TWARZY      

Grubsza i codziennie podrażniona goleniem męska skóra ma swoje specyficzne potrzeby, wychodząc im naprzeciw zapraszamy na zabiegi:

1.Energetyzująco-nawilżający zabieg dla mężczyzn. Zabieg powstały na bazie męskiej linii przeznaczony jest dla mężczyzn od 35 roku życia z suchą, odwodnioną skórą i oprócz działania nawilżającego działa przeciwzmarszczkowo, odżywczo i energetyzująco.  Jak każdy zabieg, również i ten, rozpoczyna się oczyszczeniem skóry za pomocą mleczka i toniku oraz peelingiem. Peelin usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, nawilża i wygładza skórę, dając uczucie świeżości. Na czystą i odświeżoną skórę kosmetyczka nakłada serum  i delikatnie wmasowuje, następnie cream. Ten ujędrniający, odżywczy i przeciwzmarszczkowy krem zostaje wmasowany w skórę twarzy podczas 5-10 minutowego masażu. By wszystkie składniki aktywne zostały jeszcze lepiej wypenetrowane w głąb naskórka na twarz i szyję zostaje nałożona na 20 minut n maska. Po zdjęciu maski kosmetyczka kończy zabieg nakładając cienką warstwę odpowiedniego dla skóry kosmetyku pielęgnacyjnego. Dzięki rewelacyjnym, męskim zapachom całej linii, zabieg nie tylko działa regenerująco i odżywczo na skórę ale i relaksuje                                                                                                       180 z

2. MĘSKIE DŁONIE  

MANICURE Cena: 40 zł

3. MĘSKIE STOPY     

  PEDICURE Cena: 80 zł

 4.MĘSKIE CIAŁO

DEPILACJA :

-brwi 20 zł

-nos  20 zł     

-tors 60 zł

-plecy  60 zł     

-pachy  30 zł

5.PIGMENTACJA MEDYCZNA

Mikr pigmentacja zarostu u mężczyzn.
Ubytki w zaroście,czy owłosionej  części są  problemem estetycznym  ,widzialnym  a niekiedy  medycznym.
Mogą być spowodowane różnego rodzaju bliznami:
-potrądzikowymi,
-operacyjnymi
Niekiedy natura mało hojnie  obdarzyła zarostem mężczyzn, co może  powodować kompleksy. Mogę  to być  małe, a czasem większe  ubytki  zarostu w  jednych miejscach włosy rosną gęsto, a w innych wcale powodując  duży kontrast (nawet  przy  ogolonej na gładko skórze) czy  rosną  dość rzadko.
Twarz mężczyzn,  charakteryzują  się  lekkimi  konturem zaznaczonym  z mieszków  włosowych w lekko starym  odcieniu.
Mężczyźni cierpiący na łysienie plackowate i nie mają w ogóle zarostu nie ma tego charakterystycznego cienia ,a nawet  takiej  możliwość, żeby  to mieć.
Jednak  pigmentacja  medyczna  to rozwiązanie  dla mężczyzn  z:
-łysieniem plackowatym
-znakiem zarostu
-brakiem  i przerażającym się  zarostem
-bliznami  i ubytkami  w ,,brodzie "
Zabieg mikropigmentacji  owłosionej skóry polega na odtworzeniu  i imitacji zarostu tj. w jak najbardziej  realistyczny  sposób  pigmentowany (tak zwanych  cebulek   włosów ) małych  pomocników  przypominających ogolony włos.
Zarost dopasowany  zostaje indywidualnie do twarzy każdego klienta.
Mikropigmentację zarostu można też wykonać na  krótkiej, średniej i  dłuższej długości włosów  na brodzie tak by zamaskować prześwity lub zagęścić  włosy.
Jest  to jeden  z zabiegów  makijażu permanentnego , który potrafi poprawić samopoczucie , wygląd  i pozbyć się  z tym  związanych kompleksów.
Wielu mężczyźni  ma problemy z włosami na  skórze głowy, a raczej z ich brakiem.
Jak  temu  zaradzić?
Szampony  na wypadnie  włosów  nie pomagają, a przeszczep  włosków  jest zbyt ryzykowny!
Łysienie androgenowi, plackowate,  braki  w owłosieniu, blizny na głowie i zakola to częsty  problem  mężczyzn młodych i starszych.
Jednak  można  temu w niewielkim stopniu  zaradzić!
Dzięki pigmentacji medycznej możemy uzyskać  efekt imitacja ogolonej skóry głowy.
Makijaż permanentny kamufluje brakujące miejsca i ubytki  włosków dzięki  drobnym punkom z pigmentu, co daje  bardzie realistyczny wygląd.
Zabieg  jest  trzy  etapowy rozłożony w czasie, dla uzyskania  jak  najbardziej realistycznego i naturalnego efektu.


Pigmantacja  zarostu, zagęszczenie i wyrównanie ubytków.
Pigmantacja zarostu, zagęszczenie i wyrównanie ubytków.
Pigmantacja głowy
Pigmantacja głowy

6.PIGMENTACJA  I KAMUFLAŻ ŁYSIENIA

 Makijaż permanentny to zabieg mikripigmentacji polegający na wprowadzeniu w naskórek specjalnych  pigmentów przy  pomocy  bezpiecznego, medycznego urządzenia i  ma na celu uzyskanie  naturalnego efektu . Pigmenty wprowadzanie  w  skórę mają  za zadanie  zakolorować wybrany  obszarach.Dzięki takiej  technice  pracy  możemy  wykonać pigmentację medyczną skóry głowy.Warto zaznaczyć, iż nie jest to technika leczenia nadmiernego wypadania włosów, a jedynie  tuszowania łysiny, korekcja  łysienia plackowatego oraz blizn na owłosionej skórze głowy. Zabieg stanowi trwałą  w pewnym okresie czasu  alternatywę i sposób na ukrycie przerzedzenia owłosienia na głowie lub jego zanik.

Mikro-pigmentacja włosów polega na kamuflowaniu łysienia poprzez wykonanie imitacji mieszków  włosowych tj. złudzenie  krótko ostrzyżonych włosów. Z tego powodu zabieg jest kierowany głównie do mężczyzn . Pigmentowany obszar  skóry wygląda jak zgolona na krótko  fryzura.

Zabieg mikro-pigmentacji skóry głowy dydykowany  jest dla osób cierpiących na łysienie:
- całkowite,
-plackowate,
-androgen owe czy bliznowaciejące 

-telogenowym oraz anagenowym.
  Podczas mikropigmentacji skóry głowy wykorzystuje się specjalne igły dopasowane  do naturalnej  grubość włosa.
Podczas pierwszego zabiegu  przeprowadzający go specjalista,  odbiera  właściwy kolor pigmentu oraz sprawdza reakcjię skóry pacjenta, dobiera  odpowiednią  gęstość i kształt linii włosów.
zależności od stopnia rozwoju łysienia zabieg.

 Czas zabiegu pigmentacji skóry głowy waha się od 1-3 godzin. Specjalista precyzyjnie pokrywa powierzchnię skóry głowy pigmentem, tworząc imitację owłosienia. Mokropigmantacja to zabieg etapowy należy go powtórzyć 3 x co 6 tygodni, a efekty są  zauważalne  już po pierwszym zabiegu.
PIGMENTACJA GŁOWY PRZECIWWSKAZANIA
-infekcje wirusowe i bakteryjne
-leki sterydowe
-odżywki na porost włosów
-świeża opalenizna
-cukrzyca
-przebyte nowotwory, chemioterapii
PRZYGOTOWANIE SKÓRY PRZED ZABIEGIEM

- nie farbujemy włosów  7 dni  przed  zabiegiem  i do 4 tygodni  po
- nie opalaj skóry
-zadbaj o to, aby skóra głowy była w dobrej kondycji: bez zadrapań, łupieżu, wyprysków, łojotoku
- nie gol skóry  maszynka  jednorazowa  jedynie elektryczną
- jeżeli jest to zabieg zagęszczania włosów, umyj je w dniu zabiegu. Użyj tylko szamponu, bez nakładania preparatów odżywczych.
-jeśli  to  kamuflaż blizny, musisz zaczekać aż całkowicie się ona zagoi minimum 6 miesięcy
Podczas  i po  przeprowadzonym zabiegu mokropigmantacja  może dojść do powstania lekkiego podrażnienia ,zaczerwienienia, ale objawy te szybko ustępują.  Do pracy można wrócić już następnego dnia po zabiegu. Przez kolejne 2-3 dni naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego niezwykle istotne jest stałe nawilżanie preparatem  zarekomendowanym przez specjalistę.  W pierwszych 7 dniach po zabiegu pigment jest bardzo intensywny, ale z czasem blednie o ok. 50% . Zanik  pigmentu sprawia, że zabieg należy powtarzać co 1,5 -2 lata w celu wzmocnienia koloru i korekcja  ubytków .

ZALECENIA PO ZABIEGU 

-7 dni po zabiegu  nie należy myć mydłem ani innymi kosmetykami skóry poddanej mikropigmantacji ,
 -2-3 tygodnie należy unikać kąpieli w basenie i odwiedzania sauny oraz opalania  miejsca pigmentowany
- skórę poddaną mikropigmentacji nie  można  podróżować  gorącym , zimnym powietrzem, a także chlorowaną wodą