OPRAWA OKA

 

  Henna brwi i rzęs.

 

Bezpieczny sposób na przyciemnienie i podkreślenie koloru .

 

Henna pudrowa 

Efekt na skórze i włoskach utrzymuje się dłużej w porównaniu do tradycyjnej henny i gwarantuje lepsze pokrycie siwych brwi oraz  intensywny  i wyrazisty  kolor i idealny  kształt. Henna pudrowa dba o włoski, odżywia je i pielęgnuje. Podczas zabiegu k nałożona pasta  koloryzuje i zadba o wyregulowanie brwi i nadanie im perfekcyjnego kształtu, który będzie pasował do Twojej twarzy i oprawy oczu. Niezmiernymakurat  henny  pudrowej jest  jej trwałość utrzymuje się  nawet  do 8 tygodni. 

      Lifting i laminacja ,botox rzęs.

 

Zabieg do trwałego modelowania rzęs FALL IN THE VOLUME przeznaczony do delikatnego lecz długotrwałego podkręcania rzęs.

 

 Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach.

  

 Rzęsy permanentne 

Czyli trwałe w pewnym zakresie czasu, rzęsy utrzymujące się do chwili wypadnięcia rzęsy naturalnej. Rzęsy przyklejane są, Metoda  polega na przyklejeniu rzęsy do rzęsy, w odległości 1mm- 1, 5 mm od powieki, metodą; 1: 1; 2: 1 3:1,Hollywood lub Volium Russian czyli 1 , 2 lub 3rzęsa a nawet 8   do 1  naturalnej, dzięki czemu dają natychmiastowy i piękny efekt przedłużenia i zagęszczenia naturalnych rzęs.

 

 

 

 

 

DEPILACJA

 

 Depilacja

  Depilacja woskiem jest najbardziej popularną formą depilacji. Można stosować depilację woskiem na dużych powierzchniach i na wszystkich częściach ciała. Jako jeden z nielicznych salonów proponujemy naszym Klientkom i Klientom pełen zakres depilacji. Woskiem twardym lub miękkim.

 

 

MAKIJAŻ

 Makijaż dekoracyjny 

Wykonywanie makijażu to bardzo precyzyjna czynność, w której kolejność nakładania kosmetyków decyduje o efekcie końcowym. Dlatego warto pamiętać, że malowanie to sztuka.

   

-dzienny

-studniówkowy 

-okolicznościowy