Mam na imię Karolina Kędzia jestem licencjonowanym kosmetologiem  i trenerem makijażu permanentnego, ukończyłam Wyższą Szkołę Medyczną na kierunku  zdrowie publiczne oraz Górnośląska Wyższą Szkołę Handlową na kierunku Trener Linergista z  wyróżnieniem.

 

Z sukcesem  prowadzę Salon Urody Capri w Białymstoku ,a w zawodzie pracuję od 13 lat. Jestem  dyplomowaną wizażystką, oraz linergistką marki  Long Time Liner. Swoje pierwsze kroki w makijażu permanentnym stawiałam  w 2009 r. następnie ćwicząc swój warsztat ,w 2014  roku zdobyłam I LICENCJE Long Time Liner'a . 

Szukając naturalnych rozwiązań szkoliłam  się z zakresu pigmentacji metodą: Biotek ,Naturalny Permanętny oraz uczestniczyłam  wielu sympozjach mikropigmantacji estetycznej i medycznej. Szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania poszerzałam wiedzę z zakresu PMU oraz kolorymetrii.

W 2016 roku brałam udział w Elitarnych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner, a następne  w 2017 Chronioneship Permanent Makeup. Było to  dla mnie ogromnym wyróżnieniem stać u boku najlepszych artystów i rywalizować z nimi. 

 Cały czas się rozwijam w dążeniu do  tworzenia naturalnego i perfekcyjnego makijażu permanentnego.

 Każdego roku uczestniczę w szkoleniach, kursach dotyczących makijażu permanentnego, śledzę tędy i modę w  kosmetyce profesjonalnej i estetycznej .

 W 2018 roku dołączyłam do charytatywnej akcji makiJAż dedykowanej kobietom po mastektomii  oraz chorobie nowotworowej, wykonuje  pigmentacje  medyczną oraz rekonstrukcję  brodawki otoczki sutkowej i imitację włosów. 

    Przez okres 13 lat doświadczenia, jako kosmetolog uczestniczyłam także w wielu  szkoleniach, warsztatach  oraz kursach, dzięki którym posiadam niezbędną  wiedzę do wykonywania kosmetologii profesjonalnej i estetycznej oraz wizażu.  

 

Dzięki umiejętności analizy kolorystycznej i proporcji twarzy,  oraz technik modelowania owalu twarzy ,jestem w stanie doradzić  co  można  poprwić.

 Jako profesjonalny kosmetolog potrafię zdiagnozować skórę i dobrać odpowiednią pielęgnację.  

 

 

*Zapraszamy na bezpłatną konsultację i porady, dobór kosmetyków 

*Specjalnie dla naszych klientów posiadamy w sprzedaży eleganckie BONY PODARUNKOWE 

*Bezpłatny parking oraz dogodny dojazd komunikacją miejską 5 min. od centrum.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAM na rezerwacje wizyty. 

 

 W moim salonie można również wykonać :

 

- Zabiegi podstawowe okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu 

 

- Zabiegi specjalistyczne  (mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasami , Retinol, Witamina -C ,mezoterapie)

 

- Zabiegi pielęgnacyjne  i lecznicze dłoni i stóp

 

- Zabiegi uzupełniające twarzy i ciała (henna, depilacja ,permanentne przedłużanie rzęs 

 

- Mikropigmentacja LONG TIME LINER  oraz NATURALNY PERMANENTNY

 

- Wizaż