Mam na imię Karolina Kędzia i jestem licencjonowanym kosmetologiem po kierunku zdrowie publiczne od wielu lat pracuje w zawodzie kosmetologa oraz prowadzę Salon Urody Capri jestem również dyplomowaną wizażystką, oraz linergistką Long Time Liner ‘a co daje mi ogromną satysfakcję, swoje pierwsze kroki w makijażu permanentnym zaczynałam w 2009r. w BIOEVOLUTION , następnie ćwiczyłam swój warsztat i brałam udział w sympozjach i tak w 2014 zdobyłam I LICENCJE Long Time Liner to dodało mi dużo pewności siebie i dało motywacji do samorealizacji. Następnie doszkalałam się z zakresu pigmentacji metodą: Biotek ,Naturalny Permanętny następnie brałam udział wielu sympozjach mikropigmantacji estetycznej oraz medycznej , szukając odpowiedzi na nartujące mnie pytania poszerzałam wiedzę z zakresu PMU oraz pigmentlogii.

W 2016 roku brałam udział w Elitarnych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner

co jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

 

Cały czas się rozwijam w dążeniu do naturalnego i perfekcyjnego makijażu.

  Każdego roku uczestniczę w szkoleniach, kursach dotyczących makijażu permanentnego śledzę tędy i modę w makijażu oraz kosmetyce profesjonalnej.

 

 

 

 Przez okres 11 lat doświadczenia, jako kosmetolog uczestniczyłam także w wielu innych szkoleniach oraz kursach, dzięki którym posiadam wiedzę przydatną do wykonywania profesjonalnego makijażu, jako wizażystka i linergistka oraz pozostałych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych.

Dzięki umiejętności analizy kolorystycznej i proporcji twarzy i charakterystykę rodzaju cery raz technik modelowania owalu jestem w stanie określić co danej twarzy należy podkreślić, a na czym należy popracować.

 

*Zapraszamy na bezpłatną konsultację i porady, dobór kosmetyków oraz promocje.
*Specjalnie dla naszych klientów posiadamy w sprzedaży eleganckie BONY PODARUNKOWE na wybrany zabieg.
*Bezpłatny parking oraz dogodny dojazd komunikacją miejską 5 min. od centrum.

SERDECZNIE ZAPRASZAM na rezerwacje wizyty.

 

 W moim salonie można również wykonać :

- Zabiegi podstawowe okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu Purles, Sesderma oraz Thalgo  

- Zabiegi specjalistyczne  (mikrodermabrazja, eksfoliacja kwasami 25-50%.T-peel, F-peel, Retinol, Witamina -C ,mezoterapie)

- Zabiegi pielęgnacyjne  i lecznicze dłoni i stóp

- Zabiegi uzupełniające twarzy i ciała (henna, depilacja (wosk, cukrowa),permanentne przedłużanie rzęs metodą 2:1 , norki syberyjskie (naturalny efekt ), 3:1 oraz 1:1,objętościowe

- Mikropigmentacja LONG TIME LINER  oraz NATURALNY PERMANENTNY

- Wizaż