MĘSKA STREFA PIELĘGNACJI

 

 

 

1.ZABIEG PIELĘGNACYJNY TWARZY 

      

Grubsza i codziennie podrażniona goleniem męska skóra ma swoje specyficzne potrzeby, wychodząc im naprzeciw firma Thalgo stworzyła przeznaczony specjalnie dla mężczyzn program Thalgomen. Każdy kosmetyk z tej linii zawiera wyciąg z algi Algue Bleue Vitale i jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby męskiej skóry. Niezwykła Algue Bleue Vitale czerpie swoją siłę z głębi jeziora Klamath, zwanego przez Indian "jeziorem leczniczym". Ekstrakt z tej algi stymuluje odnowę komórkową, opóźnia procesy starzenia, energetyzuje skórę i dodaje jej witalności. Polecamy zabieg:

 

 

      

 

1.Energetyzująco-nawilżający zabieg dla mężczyzn. Zabieg powstały na bazie męskiej linii przeznaczony jest dla mężczyzn od 35 roku życia z suchą, odwodnioną skórą i oprócz działania nawilżającego działa przeciwzmarszczkowo, odżywczo i energetyzująco.  Jak każdy zabieg, również i ten, rozpoczyna się oczyszczeniem skóry za pomocą mleczka i toniku oraz peelingiem. Peeling Descomen Facial Scrub usuwa martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia, nawilża i wygładza skórę, dając uczucie świeżości. Na czystą i odświeżoną skórę kosmetyczka nakłada Serum Algue Bleue Vitale Extracts i delikatnie wmasowuje. Następnie Regenerating Cream. Ten ujędrniający, odżywczy i przeciwzmarszczkowy krem zostaje wmasowany w skórę twarzy podczas 5-10 minutowego masażu. By wszystkie składniki aktywne zostały jeszcze lepiej wpenetrowane w głąb naskórka na twarz i szyję zostaje nałożona na 20 minut niebieska maska Ocean Mask. Po zdjęciu maski kosmetyczka kończy zabieg nakładając cienką warstwę odpowiedniego dla skóry kosmetyku pielęgnacyjnego. Dzięki rewelacyjnym, męskim zapachom całej linii, zabieg nie tylko działa regenerująco i odżywczo na skórę ale i relaksuje

 

 180 zł

 

      

 2. MĘSKIE DŁONIE  

 

 MANICURE Cena: 40 zł

   

3. MĘSKIE STOPY

      

  PEDICURE Cena: 80 zł

 

4.MĘSKIE CIAŁO 


DEPILACJA :

 

-brwi 15zł

     

-nos 15 zł

      

-tors 60 zł


-plecy  60 zł

      

-pachy  30 zł 5.PIGMENTWCJA MEDYCZNA 


Mikrpigmentacja zarostu u mężczyzn.

Ubytki w zaroście,czy owłosionej  części są  problemem estetycznym  ,widzialnym  a niekiedy  medycznym.


Mogą być spowodowane różnego rodzaju bliznami:
-potrądzikowymi,
-operacyjnymi


Niekiedy natura mało hojnie  obdarzyła zarostem mężczyzn, co może  powodować kompleksy. Mogę  to być  małe, a czasem większe  ubytki  zarostu w  jednych miejscach włosy rosnął gęsto, a w innych wcale powodując  duży kontrast (nawet  przy  ogolonej na gładko skórze) czy  rosną  dość rzadko.

Twarz mężczyzn,  charakteryzują  się  lekkimi  konturem zaznaczonym  z mieszków  włosowych w lekko starym  odcieniu.

Męszczyzni  cierpiący na łysienie plackowate i nie mają wogóle zarostu nie ma tego charakterystycznego cienia ,a nawet  takiej  możliwość, żeby  to mieć. 


Jednak  pigmantacja  medyczna  to rozwiązanie  dla mężczyzn  z:
-łysieniem placikowatym
-znakiem zarostu
-brakiem  i przerażającym się  zarostem
-bliznami  i ubytkami  w ,,brodzie "

Zabieg mikropigmentacji  owłosionej skóry polega na odtworzeniu  i imitacji zarostu tj. w jak najbardziej  realistyczny  sposób  wypigmentiwanie (tak zwanych  cebulek   włosów ) małych  pomocników  przypominających ogolony włos.

Zarost dopasowany  zostaje indywidualnie do twarzy każdego klienta.

Mikropigmentację zarostu można też wykonać na  krótkiej, średniej i  dłuższej długości włosów  na brodzie tak by zamaskować prześwity lub zagęścić  włosy.
Jest  to jeden  z zabiegów  makijażu permanentnego , który potrafi poprawić samopoczucie , wygląd  i pozbyć się  z tym  związanych kompleksów.


Wielu meszczyzn  ma problemy z włosami na  skórze głowy, a raczej z ich brakem.

Jak  temu  zaradzić?

Szampony  na wypadnie  włosów  nie pomagają, a przeszczep  włosków  jest zbyt ryzykowny!

Łysienie androgenowe, plackowate,  braki  w owlosieniu, blizny na głowie i zakola to częsty  problem  męszczyz miłodych i starszych.

Jednak  można  temu w niewielkim stopniu  zaradzić!
Dzięki pigmantacji medycznej możemy uzyskać  efekt imitacja ogolonej skóry głowy.

Makijaż permanentny kamyfluje brakujące miejsca i ubytki  włosków dzięki  drobnym punkom z pigmentu, co daje  bardzie realistyczny wygląd.

Zabieg  jest  trzy  etapowy rozłożony w czasie, dla uzyskania  jak  najbardziej realistycznego i naturalnego efektu.
Pigmantacja głowy
Pigmantacja głowy

6.PIGMANTACJA  I KAMUFLAŻ ŁYSIENIA 


 Makijaż permanentny to zabieg mikripigmentacji polegający na wprowadzeniu w naskórek specjalnych  pigmentów przy  pomocy  bezpiecznego, medycznego urządzenia i  ma na celu uzyskanie  naturalnego efektu .


 Pigmenty wprowadzanie  w  skórę mają  za zadanie  zakolorować wybrany  obszarach.
Dzięki takiej  technice  pracy  możemy  wykonać pigmantację medyczną skóry głowy.
Warto zaznaczyć, iż nie jest to technika leczenia nadmiernego wypadania włosów, a jedynie  tuszowania łysiny, korekcja  łysienia plackowatnego oraz blizn na owłosionej skórze głowy.
 Zabieg stanowi trwałą  w pewnym okresie czasu  alternatywę i sposob na ukrycie przerzedzenia owłosienia na głowie lub jego zanik.


Mikropigmentacja włosów polega na kamuflowaniu łysienia poprzez wykonanie imitacji mieszków  włosowych tj. złudzenie  krótko ostrzyżonych włosów. Z tego powodu zabieg jest kierowany głównie do mężczyzn . Pigmentowany obszar  skóry wygląda jak zgolona na krótko  fryzura.


Zarzebieg mikropigmentacji skóry głowy dykowany  jest dla osób cierpiących na łysienie:
- całkowite,
-plackowate,
-androgenowe czy bliznowaciejące 

-telogenowym oraz anagenowym.

 Podczas mikropigmentacji skóry głowy wykorzystuje się specjalne igły dopasowane  do naturalnej  grubość włosa.
Podczas pierwszego zabiegu  przeprowadzający go specjalista,  odbiera  właściwy kolor pigmentu oraz sprawdza reakcjię skóry pacjenta, dobiera  odpowiednią  gęstość i kształt linii włosów.
zależności od stopnia rozwoju łysienia zabieg.

 Czas zabiegu pigmantacji skóry głowy wacha się od 1-3 godzin. Specjalista precyzyjnie pokrywa powierzchnię skóry głowy pigmentem, tworząc imitację owłosienia. Mokropigmantacja to zabieg etapowy należy go powtórzyć 3 x co 6 tygodni, a efekty są  zauważalne  już po pierwszym zabiegu. 


PIGMENTACJA GŁOWY PRZECIWWSKAZANIA


-infekcje wirusowe i bakteryjne
-leki sterydowe
-odżywki na porost włosow
-świeża opalenizna
-cukrzyca
-przebyte nowotwory, chmioterapia

PRZYGOTOWANIE SÓRY PRZED ZABIEGIEM


- nie farbujemy włosów  7 dni  przed  zabiegiem  i do 4 tygodni  po
- nie opalaj skóry
-zadbaj o to, aby skóra głowy była w dobrej kondycji: bez zadrapań, łupieżu, wyprysków, łojotoku
- nie gol skóry  maszynka  jednorazowa  jedynie elektryczną
- jeżeli jest to zabieg zagęszczania włosów, umyj je w dniu zabiegu. Użyj tylko szamponu, bez nakładania preparatów odżywczych.
-jeśli  to  kamuflaż blizny, musisz zaczekać aż całkowicie się ona zagoi minimum 6 miesięcy

Podczas  i po  przeprowadzonym zabiegu mokropigmantacja  może dojść do powstania lekkiego podrażnienia ,zaczerwienienia, ale objawy te szybko ustępują.  Do pracy można wrócić już następnego dnia po zabiegu. Przez kolejne 2-3 dni naskórek zaczyna się złuszczać, dlatego niezwykle istotne jest stałe nawilżanie preparatem  zarekomendowanym przez specjalistę.  W pierwszych 7 dniach po zabiegu pigment jest bardzo intensywny, ale z czasem blednie o ok. 50% . Zanik  pigmentu sprawia, że zabieg należy powtarzać co 1,5 -2 lata w celu wzmocnienia koloru i korekcja  ubytków .


ZALECENIA PO ZABIEGU 


-7 dni po zabiegu  nie należy myć mydłem ani innymi kosmetykami skóry poddanej mikropigmantacji ,
 -2-3 tygodnie należy unikać kąpieli w basenie i odwiedzania sauny oraz opalania  miejsca pigmantowanwigo
- skórę poddaną mikropigmentacji nie  można  podróżować  gorącym , zimnym powietrzem, a także chlorowaną wodą 

Pigmantacja  zarostu, zagęszczenie i wyrównanie ubytków.
Pigmantacja zarostu, zagęszczenie i wyrównanie ubytków.