Na czym polega mezoterapia igłowa? Sprawdź, co daje ten zabieg!

mezoterapia iglowa 300x200 - Na czym polega mezoterapia igłowa? Sprawdź, co daje ten zabieg!

W ostatnim czasie mezoterapia igłowa zdecydowanie zyskuje na popularności! Wykonując ten zabieg, otrzymać można naprawdę świetne efekty. Zanim jednak się na niego zdecydujesz, sprawdźmy, na czym dokładnie polega i kiedy się go poleca.

Spis treści:

  1. Zabieg, który przyciąga coraz więcej klientów, czyli mezoterapia igłowa. Na czym polega?
  2. Co daje mezoterapia igłowa?
  3. Mezoterapia igłowa – jak wygląda zabieg?
  4. Co to mezoterapia igłowa?

Zabieg, który przyciąga coraz więcej klientów, czyli mezoterapia igłowa. Na czym polega?

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w salonach medycyny estetycznej, jest właśnie mezoterapia igłowa. Na czym polega jej fenomen? Przede wszystkim jest to uniwersalny sposób na poradzenie sobie z wieloma problemami każdego rodzaju skóry. Co więcej, wykonywana może być niezależnie od wieku. Sam zabieg jest mało skomplikowany technicznie. Pacjentowi zostają wstrzyknięte skoncentrowane substancje aktywne, które zawierają indywidualnie dobrane składniki. Przy zabiegu, wykorzystana zostaje bardzo cienka igła.

Co daje mezoterapia igłowa?

Skoro wiadomo już, jak wygląda sam zabieg, warto wiedzieć również, co daje mezoterapia igłowa. Po jej wykonaniu skóra staje się odżywiona i zdecydowanie lepiej ukrwiona. W zależności od tego, na jakim obszarze ciała wykonana została mezoterapia igłowa, zauważyć można między innymi:

  • zredukowanie cellulitu
  • zaprzestanie łysienia i wzrost nowych włosów
  • wygładzenie skóry
  • rozjaśnienie cieni wokół oczu
  • wygładzenie zmarszczek

Mezoterapia igłowa – jak wygląda zabieg?

Sam zabieg przebiega bardzo sprawnie. Ewentualny dyskomfort czy ból zależne są od osobistych uwarunkowań. Substancje odżywcze wprowadzane są pod skórę na głębokość 2-3 milimetrów i wykorzystana jest do tego bardzo cienka igła. W tym przypadku bardzo liczy się doświadczenie i precyzja osoby wykonującej taki zabieg. Nakłucia wykonywane są w odstępach około centrymetrowych.

Co to mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem, który ma na celu pobudzić skórę do regeneracji i głęboko ją odżywić. Choć sam w sobie jest inwazyjny, obarczony jest niewielką możliwością wystąpienia skutków ubocznych. Efekty jednak mogą przejść najśmielsze oczekiwania! Skóra będzie gładka i przyjemna w dotyku. Odpowiednio nawilżona i rozjaśniona, a ewentualne zmarszczki mniej widoczne. Jeśli więc nadal zastanawiasz się, co to mezoterapia igłowa i dlaczego w ostatnim czasie budzi taką ciekawość, koniecznie sprawdź wszystkie wskazania do zabiegu.

Szukasz zabiegu, który całkowicie odmieni wygląd twojej skóry? W takim razie mezoterapia igłowa Białystok, to coś w sam raz dla ciebie!