Makijaż permanentny medyczny zarostu męskiego

BBVG5895 min 200x300 - Makijaż permanentny medyczny zarostu męskiego

Makijaż permanentny  medyczny zarostu męskiego kamufluje ubytki w zaroście, które mogą być problemem estetycznym, wizualnym, a niekiedy  medycznym.

Mogą być spowodowane różnego rodzaju bliznami:
-potrądzikowymi,
-operacyjnymi.

Niekiedy natura mało obdarzyła zarostem mężczyzn, co może  powodować kompleksy. Mogą to być małe, a czasem większe ubytki zarostu- w jednych miejscach włosy rosną gęsto, a w innych wcale powodując duży kontrast (nawet przy ogolonej na gładko skórze) czy rosną dość rzadko.

Twarz mężczyzn charakteryzuje  się  lekkim konturem zaznaczonym  z mieszków włosowych w lekko szarym odcieniu.

Mężczyźni  cierpiący na łysienie plackowate i nie mają w ogóle zarostu nie ma tego charakterystycznego cienia, a nawet takiej możliwość, żeby go mieć.

Pigmentacja  medyczna to rozwiązanie dla mężczyzn z:
-łysieniem plackowatym
-zanikiem zarostu
-brakiem i zanikającym  zarostem
-bliznami i ubytkami w ,,brodzie ”

Zabieg mikropigmentacji owłosionej skóry polega na odtworzeniu i imitacji zarostu tj. w jak najbardziej  realistyczny  sposób  pigmentacji  (tak zwanych cebulek włosów) małych punktów  przypominających ogolony włos.
Zarost dopasowany zostaje indywidualnie do twarzy każdego klienta.

Mikropigmentację zarostu można też wykonać na krótkiej, średniej i  dłuższej długości włosów  na brodzie tak by zamaskować prześwity lub zagęścić  włosy.
Jest  to jeden  z zabiegów  makijażu permanentnego , który potrafi poprawić samopoczucie, wygląd  i pozbyć się  z tym  związanych kompleksów.