Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze od 2-3 lat. Służy do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i rzęs oraz do poprawienia kształtu ust, linii brwi, rozświetlenia ust. Zapraszamy na konsultację omówienie szczegółów oraz rysunek próbny – podczas tego spotkania specjalnymi kredkami wykona makijaż doborę kolor . Dzięki temu Klientka będzie wiedziała, jak będzie wyglądał efekt końcowy makijażu długotrwałego, może również omówić jego szczegóły.

 

                                                                         Rozrysunek oraz konsultacja  jest bezpłatna.

                                                                         Zadzwoń  nr. tel 660296722 Karolina Kędzia.

 

Zdjęć wykonana jest bezpośrednio po zabiegu pigmentacji często z zaczerwienieniem i lekką opuchlizną, te objawy znikają po upływie 1-2 dni. 

Kolor makijażu w ciągu 7 dni rozjaśni się o 30-50%.Strupek pigmentacyjny złuszcza się po około 4 dniach.

MAKIJAŻ PERMANENTNY  Białystok
MAKIJAŻ PERMANENTNY Białystok

OCZY

Kreski na górnej i dolnej powiece, precyzyjnie rysowane pomiędzy rzęsami optycznie zagęszczą i pogrubią rzęsy. Dzięki nim oczy staną się wyraźniejsze.

 

Kreski dekoracyjne to dodatkowo pogrubione i wydłużone kreski na górnej powiece. Polecane dla Pań stosujących pełny make-up, na co dzień oraz uwodzicielek chcących czarować spojrzeniem.

 

 

 

W ofercie jest makijaż permanentny oka :      kresek na powiekach górnych w linii rzęs,  

·     kreski dekoracyjne

·     kreski dekoracyjnej rozcieniowanej lub baterfay

·     kreska typu eliner

·     kreska na powiekach dolnych klasyczna

·     kreska na powiekach dolnych rozcianiowana

 

  Przeciwwskazania do zabiegu:

·   - infekcja, wirusy ,osłabienie organizmu ,gorączka,

·   - zaawansowana lub nie leczona  cukrzyca,

·  - -choroby serca, krwi (hemofilia), nowotworowa – tylko w trakcie leczenia, nerek, skóry

·   -zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis),

·   -skłonności do tworzenia się blizn i keloidów,

·   -ciąża i laktacja,

·   -stany zapalne spojówek i oka, nie leczony nużeniec, jaskra,

·    -przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych , aspiryn

 

Przed zabiegiem:

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. Na skórze nie powinno stosować się stymulatorów wzrostu rzęs tj. odżywek do rzęs. W przypadku powiek alegricznych i skłonnych do opuchnięć  skóry skłonnej do siniaków warto wcześniej przyjmować kapsułki homeopatyczne z arniki.

Na zabieg należy przyjść wypoczętej zrezygnować z picia kawy parę godzi przed zabiegiem oraz alkoholu.  Należy zdjąć przedłużone rzęsy - jeśli takie są.

Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV couchroni oczy po zabiegu  i zasłoni opuchniecie po .

 

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego, ciągu 4 - 7 dni zabarwienie zblednie co będzie korygowane i wzmacniany na  obowiązkowej korekcie w ciągu miesiąca.

 

Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną ostrożnoćią Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium (nawet 3-4 tygodnie), zabiegów SPA oraz basenu. Kresek przez ok. tydzień po zabiegu nie powinno się niczym smarować/nawilżać chyba, że inaczej zalecę po konsultacji.

Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia i niechciane powikłania.

 

 

 

USTA

 Nadając ustom idealny kontur, likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając je optycznie.

Wypełnienie ust kolorem nie tylko niweluje naturalne nierówności pigmentacyjne, ale też daje efekt pudrowych, naturalnych, świeżych ust lub nasyconych, intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem. Wszystko zależy od typu urody i gustu klientki.

Lip light to dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą, które powiększy optycznie zbyt płaskie usta. Bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd. Lip light nie jest pogrubieniem konturu, lecz techniką opracowaną aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom i satysfakcję klientów.

 

        W ofercie salonu jest makijaż permanentny ust:

   kontur z wypełnieniem (całe usta pokryte         jednym kolorem),

·       kontur z cieniem (usta pokryte przy konturze)

·       usta 3D (całe usta pokryte 2 kolorami),

·      usta ombre (całe usta pokryte 3 kolorami),

     aqarell lips (usta bez wyrażnego konturu) oraz 

·         lip light górnej wargi.

 

Przed zabiegiem:

Przez 3 dni przed zabiegiem zaleca się przyjmowanie tabletek HEVIRAN (na receptę). Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia wykonanie makijażu trwałego. Zabieg powinno się wykonać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia.

Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wcześniej wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym.

Bardzo ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment. Zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem wykonywanie peelingu ust i następnie mocno nawilżyć.

Przychodząc na zabieg, zalecam zabranie ze sobą szalika bądź apaszki, którą osłoni i zabezpieczy  usta przed wiatrem czy słońcem i po zabiegu kiedy będą  spuchnięte.

 

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatneg może zmieniać barwę i intensywność (np. bardzo ściemnieć lub zsinieć )  . Nie należy się tym martwić,  po około 3 dniach i po tym czasie zabarwienie może się zmnieniać. . Proces regeneracji i złuszczania naskórka pigmentacyjnego ponastępuje, a ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu i do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać, zblednie co będzie korygowane i wzmacniany na  obowiązkowej korekcie w ciągu miesiąca.

Można wtedy zmienić wcześniej użyty kolor.

 

Przez 3-5 dni po zabiegu należy przyjmować tabletki HEVIRAN. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, drapać i dotykać pigmentowanego miejsca. W żadnym wypadku usta nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium (nawet 3-4 tygodnie), zabiegów SPA oraz basenu.Pić napoję przez słomkę , nie dotykać ust nie przebywać w pomieszczeniach zakurzonych i brudnych.

Usta należy nawilżać kilka razy dziennie, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą otrzymanym po zabiegu preparatem.

Uwaga! W przypadku nie przestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

 

Po zagojeniu:

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

-infekcja, wirusy ,osłabienie organizmu ,gorączka,ana lub nie leczona  cukrzyca,

·   - choroby serca, krwi (hemofilia), nowotworowa – tylko w trakcie leczenia, nerek, skóry

·  -- zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis),

· - - skłonności do tworzenia się blizn i keloidów,

·    -  ciąża i laktacja,

·    -stany zapalne, opryszczka aktywna

·     -przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych , aspiryn

 

 

BRWI

Pigmentacja metodą cieniowania to  technika makijażu trwałego polegająca na całościowym wypełnieniu łuku brwiowego metoda ta jest wskazana dla osób pragnących uzyskać  efekt zagęszczenia włosków oraz wyraźnego kształtu . Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

W trakcie zabiegu makijażu brwi metodą włoskową pigmentacji poddawana jest cała powierzchnia łuków brwiowych. Specyfika metody włoskowej polega na pigmentowaniu brwi zgodnie z ich naturalną linią oraz kierunkiem porostu, w sposób imitujący autentyczne włoski. Efektem tego rodzaju pigmentacji jest rysunek do złudzenia przypominający naturalne owłosienie łuków brwiowych. 

 

 

       W ofercie jest makijaż permanentny brwi metodą:

·         cienia (ombre, pudrowa, pikselowa)

·         włoskowa

·         mieszana (włos z cieniem)

 

Przed zabiegiem:

Najlepiej jest nie depilować brwi przez ok. 1 miesiąc przed zabiegiem. Daje to możliwość idealnego doboru kształtu pigmentacji do naturalnej linii włosków brwi. Należy też dbać o skórę w miejscu brwi i dookoła nich. Jeśli jest zbyt sucha, należy ją nawilżyć, na zgrubiałą i matową wykonać peeling i nałożyć maskę lub ampułkę, skórę zbyt tłustą oczyścić. Bardzo dobre efekty uzyskuje się poprzez wykonanie wcześniej zabiegu mikrodermabrazji lub kawitacji, dzięki którym skóra staje się gładka, elastyczna i nawilżona. Tak przygotowana lepiej chłonie pigment i pozwala na wykonanie jeszcze bardziej precyzyjnego rysunku. W efekcie końcowym brwi są bardziej wyraziste i dłużej utrzymują kolor.

 

Po zabiegu:

Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego może zmieniać barwę i intensywność (np. bardzo ściemnieć z każdym dniem i zrobić się grubsze). Nie należy się tym martwić, po około 4 dniach i po tym czasie zabarwienie może się zmieniać. . Proces regeneracji i złuszczania naskórka pigmentacyjnego po następuje, a ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu i do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać, zblednie co będzie korygowane i wzmacniany na obowiązkowej korekcie w ciągu miesiąca.  Można wtedy zmienić delikatnie kształt, kolor, a nawet metodę.

 

Przez ok. 7 dni po zabiegu brwi należy traktować ze szczególną delikatnością. Nie wolno ich moczyć, trzeć, drapać i dotykać skóry poddanej pigmentacji. W żadnym wypadku brwi nie mogą być myte mydłem ani traktowane innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Nie należy korzystać z sauny, solarium (nawet 3-4 tygodnie), zabiegów SPA oraz basenu. Brwi przez 2 dni po zabiegu zaleca się smarować 1 raz dziennie cienką warstwą preparatem otrzymanym po zabiegu.

Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia!

 

Po zagojeniu:

Nie należy dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 -infekcja, wirusy, ,osłabienie organizmu gorączka,

·  -zaawansowana lub nie leczona  cukrzyca,         choroby serca, krwi (hemofilia), nowotworowa ,tylko w trakcie leczenia, nerek, skóry

· -- zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis),

·   - skłonności do tworzenia się blizn i keloidów,

· ---  ciąża i laktacja,

·   - stany zapalne, opryszczka aktywna

·    -przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków

---przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych , aspiryn

·     -włókniaki w brwiach, brodawki płaskie

 

 


LONG Time Liner BIAŁYSTOK
LONG Time Liner BIAŁYSTOK