MAKIJAŻ PERMANENTNY  Białystok
MAKIJAŻ PERMANENTNY Białystok

Makijaż permanentny oczu idealne spojrzenie.

  Wyobraź sobie makijaż oka, zawsze podkreślona rzęs bez użycia tuszu, kreska, która nie rozmazuje się po ćwiczeniach fizycznych basenie, saunie, latem i intensywnych porządkach.

 Taki efekt jest możliwy tylko dzięki makijażowi permanentnemu oka .

 Twoje rzęsy będą się wydawały gęstsze, ciemniejsze, a oczy bardziej podkreślone, wyraziste dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej powiece o miękkiej  linii w rzęsach lub mocnej kresce typu eliner  mocniejszym podkreśleniu makijażu, grubszej linii bardziej graficznej lub po prosu kresce dekoracyjnej korygującej kształt oka.

 Bez różnicy, na jaki makijaż oka się zdecydujesz na pewno poprawi to wygląd Twoich oczu i sprawi, że Twój wzrok będzie hipnotyzujący.

  Makijaż ten to idealne rozwiązanie dla osób noszących okulary, codziennie borykających się z zakładaniem szkieł kontaktowych, aktywnych i osób nielubiących lub nieumiejących się malować.

 


Makijaż permanentny ust perfekcyjny kontur i kształt .

Makijażowi permanentnemu ust szminka nadająca trwały kolor nie będzie Ci już potrzebna, a usta cały czas będą wyglądały pięknie będą podkreślone i wyrównane, jeśli lubisz intensywniejszy kolor wystarczy błyszczyk.

  Kształt ust będzie idealny kontur równy, a kolor świeży i długotrwały bez poprawiania. Już nigdy nie będziesz musiała poprawiać makijażu ust po jedzeniu, czy pocałunkach. Twoje usta zawsze będą perfekcyjnie i naturalnie podkreślone, bez względu na okoliczności.

Zabieg rozpoczynamy od doboru kolor , barw i intensywności jaki efekt chcemy uzyskać ,czy ma odświeży usta i nadać naturalny kształt bądź wyostrzyć kontur wypełnić usta kolorem. . Następnie wykonuje starannie rysunkiem, który podkreśla kontur warg, aby nadać im perfekcyjny kształt i wygląd. Po pigmentacji usta mają intensywne zabarwienie i opuchniecie muszą przejść okres rekonwalescencji. Proces regeneracji i złuszczania naskórka pigmentacyjnego następuje po około 3 dniach i po tym czasie zabarwienie może się zmieniać. 

Ostateczny kolor ust jest widoczny dopiero po ok. 4 tygodniach od zabiegu i do tego czasu może się wciąż delikatnie zmieniać, zblednie, co będzie korygowane i wzmacniany na obowiązkowej korekcie w ciągu miesiąca.

 Należy pamiętać, że ten sam kolor u każdej osoby będzie wygadał inaczej, ponieważ każda z  nas ma inną czerwień wargową jej intensywność, nasycenie koloru usta ( ciemne, jasne, różowe, sine, czerwone). Dlatego nie da się przed zabiegiem dokładnie przewidzieć, jaki będzie ostateczny efekt jak barwnik współgra z ustami. Przy drugim zabiegu kolor zostaje dopigmantowany przy braku intensywności, a w razie zbyt mocnej pigmentacji można zmienić kolor.

 


Makijaż permanentny doskonały łuk brwi.

 Brwi są ramą dla oka odpowiednio podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd nadają harmonii i porządku owalowi twarzy.  Łuk brwi wyraża Ciebie, podkreśla urodę i nastrój, idealne brwi odmarzają wygląd. 

Niestety nasze naturalne brwi mogą być nierówne, jasne, przerzedzone w wyniku regulacji oraz z wiekiem. Narzekasz na swoje naturalne brwi. Nie radzisz sobie z ciągłym rysowaniem nie zawsze wychodzi rysunek brwi.

W takim wypadku makijaż permanentny jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

 Na początku dobieramy odpowiedni kolor i idealny kształt brwi. Następnie wybranie metody, którą podkreślimy wcześniej narysowane łuki.

 Od tej pory każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.                                     

 Po pigmentacji należy jednak pamiętać, że makijaż permanentny brwi złuszcza się najszybciej z całego makijażu permanentnego tj. trzyma się najkrócej i trzeba o niego dbać i uzupełniać kolorem raz w roku.

Brwi są zrobione najdelikatniej i najpłycej wtedy wyglądają jak najbardziej naturalnie i nie przypominał tatuażu o niebieskim odcieniu. Z tego powodu zaleca się poprawę jego koloru do roku, gdyż po takim czasie staje się on jaśniejszy (do roku - koszt 1/3 ceny).