Jakie są najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej?

W trosce o zachowanie dobrego wyglądu coraz większy odsetek kobiet chętnie korzysta z popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Które z nich są szczególnie godne uwagi? Czym warto się zainteresować? Sprawdźmy poniżej!

  1. Skuteczne zabiegi pozwolą zachować świetny wygląd
  2. Peeling chemiczny to podstawa!
  3. Do popularnych zabiegów medycyny estetycznej należy też mezoterapia
  4. Zabieg laserowy na twarz pomoże odświeżyć cerę i pozbyć się zaskórników

Skuteczne zabiegi pozwolą zachować świetny wygląd

Współczesny rozwój nauki i technologii przekłada się także na kosmetologię. Upowszechnienie dostępnych zabiegów powoduje, że coraz większy odsetek kobiet korzysta z nich w celu poprawy swojego wyglądu i samopoczucia. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej, które zapewniają świetne efekty!

Peeling chemiczny to podstawa!

W ostatnich latach niesłabnąca popularnością cieszą się peelingi chemiczne. Sprawdzą się zarówno w przypadku młodych jak i dojrzałych skór. Różnorodność dostępnych rodzajów kwasów sprawia, że kosmetolog będzie w stanie dobrać odpowiedni preparat do potrzeb konkretnej skóry. Pozbycie się niedoskonałości, przebarwień, wyrównanie kolorytu skóry – to wszystko jest w Twoim zasięgu! Kluczowy jest dobór odpowiedniej kuracji w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Do popularnych zabiegów medycyny estetycznej należy też mezoterapia

Rewitalizacja skóry i poprawa wyglądu to główne zalety wynikające ze stosowania tego zabiegu. Mezoterapia igłowa Białystok polega na wprowadzaniu w głębsze warstwy skóry substancji odżywczych np. z użyciem dermapenu. Tuż po kilku dniach od wykonania zabiegu cera będzie wyraźnie gładsza i odświeżona oraz bardziej sprężysta. Substancje wprowadzane w głąb skóry są dobierane pod indywidualne potrzeby pacjentki – mogą to być np. aminokwasy lub peptydy.

Chcesz wyraźnie odmłodzić swoją twarz? Umów się na zabieg mezoterapii igłowej w Białymstoku!

Zabieg laserowy na twarz pomoże odświeżyć cerę i pozbyć się zaskórników

Przykładem kolejnego popularnego zabiegu medycyny estetycznej jest też Black Doll. Przeznaczony jest dla skór borykających się z problemami zaskórników, blizn i innych niedoskonałości. W pierwszej kolejności na oczyszczoną cerę nakładana jest maska węglowa i dokładnie wmasowywania we wszelkie nierówności. Następny krok polega na naświetlaniu skóry, dzięki czemu dochodzi do oderwania martwego naskórka.

Powyższe wskazówki powinny dostarczyć Ci inspiracji w zakresie dbania o skórę. Korzystając z zaprezentowanych propozycji zabiegów pomoże Ci wyraźnie poprawić stan Twojej cery!