Jak ujędrnić powieki? Sprawdzone sposoby

jak ujędrnić powieki

Wygładzone, jędrne i odżywione powieki zdecydowanie odejmują lat. Właśnie dlatego tak wiele kobiet decyduje się na zabiegi, które przywracają im młody wygląd i regenerują je. Z wiekiem skóra traci swoją naturalną jędrność i powieki obniżają się, co skutkuje tym, że mogą opadać na oko. To problem nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny, bo ograniczone zostaje pole widzenia. Na całe szczęście nie trzeba się z tym godzić. Wystarczy odpowiednio zareagować i dobrać zabieg dla siebie.

Spis treści:

  1. Jak ujędrnić skórę pod oczami? Dobierz zabieg na miarę twoich potrzeb
  2. Jak ujędrnić powieki? Zabieg plasma
  3. Jak ujędrnić skórę powiek? Wszystko, co musisz wiedzieć
  4. Jak ujędrnić skórę wokół oczu, aby zobaczyć efekty?

Jak ujędrnić skórę pod oczami? Dobierz zabieg na miarę twoich potrzeb

Oczywiście indywidualne podejście do każdego problemu i prawidłowe dobranie działania, to podstawa. To dlatego każdy potencjalny zabieg omawia się ze specjalistą i dobiera się pod swoją skórę. Jak ujędrnić skórę pod oczami, aby zyskać młodszy wygląd? Warto dobrać zabieg, który wspierać się będzie prawidłową pielęgnacją, czyli wybieranymi kosmetykami, a także masażami.

Jak ujędrnić powieki? Zabieg plasma

Jeśli chcesz sprawdzić, jak ujędrnić powieki, a przy okazji dobrać zabieg bezinwazyjny, dobrą propozycją będzie właśnie plasma. Urządzenie to pozwala na wykonanie sublimacji skóry, co widoczne jest natychmiast po zakończeniu zabiegu. Dzięki temu włókna kolagenowe są szybciej stymulowane do odbudowy, co finalnie daje naturalny efekt liftingu. Skóra staje się bardziej napięta, znika nadmiar powieki, a na dodatek jest ona gotowa do lepszego wchłaniania substancji odżywczych z kremów.

Jak ujędrnić skórę powiek? Wszystko, co musisz wiedzieć

Zanim zdecydujesz się na zabieg przy użyciu plasmy, dowiedz się, jak on przebiega i czego się spodziewać. Przede wszystkim taki zabieg zajmuje około 45 minut i wykonywany jest pod znieczuleniem. Poza powiekami, można wykonać go na wielu innych obszarach ciała. Warto wykonać 1-3 zabiegi dla poprawy końcowego rezultatu, ale i pamiętać, że między nimi upłynąć musi około 4 tygodni.

Jak ujędrnić skórę wokół oczu, aby zobaczyć efekty

Porozmawiajmy przez chwilę o możliwych rezultatach. Przede wszystkim skóra dookoła oczu staje się napita, wyraźnie wygładzona i odmłodzona. To dlatego jest to zabieg, który kieruje się przede wszystkim do pań w średnim wieku, które chcą powstrzymać upływ czasu i odświeżyć swój wygląd w nieinwazyjny sposób.

Gabinet kosmetyczny Białystok to dobry wybór dla wszystkich osób, które decydują się na zabiegi z medycyny estetycznej. Sprawdź, jakie z nich są dostępne!